Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

44 uživatelů půjde

hledání


★ TRIBO FUEGO ★

Šesté setkání přátel ohňů a bubnů se uskuteční na malebném prostranství u pískovcových skalek na vrchu Petřín. Místo se nachází v blízkosti strahovských kolejí a je spousta cest, jak se k němu dostat (z Újezdu, náměstí Kinských přes Kinského zahradu, komu se nechce šlapat do kopce, může se vyvézt lanovkou k planetáriu nebo autobusem ke kolejím). Samotný kopec Petřín má velmi zajímavou historii, zmíníme alespoň část, zbytek si můžete dohledat sami. Vystřídal několik jmen Hora, Kopec, Vrch sv. Vavřince (podle kostela, který stojí na jeho temeni v blízkosti rozhledny), nakonec však zvítězil název Petřín podle latinského petra (skála) - lámala se tam opuka. Do 14. století bylo na vrchu popraviště, než se přestěhovalo na Vítkov. Tribo Fuego na tomto místě před dvěma lety oslavilo 10 let srazů, což vypovídá o tom, že je to jedno z našich nejoblíbenějších míst. Doufejme, že počasí vyjde lépe než minule na Babě.

Prosíme účastníky o alespoň základní principy společného fungování a respektu k místu. Tzn. uklízejte odpadky a chovejte se jako lidi.MAPA

http://tribofuego.org/srazy

V3S
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
PEETIK --- 16:44:45 12.6.2014
Repast z FB:

"NÁLEZY:
- červená bundička velikosti M
- červenošedý deštník (nebo je to slunečník?)
- pár dámských balerýn modré barvy
- jeden dámský sandál se zvýšeným podpatkem hnědé barvy

............A SPOUSTA ODPADKŮ, lidi tohle není konzumní akce, abyste přišli zaplatili, zkonzumovali (žážitky a alkohol) a flašky házeli pod sebe, tohle je free hippies do it yourself sešlost, soužití s živly a přírodou, tak na to prosím nezapomínejte ani v opojení. "
WEWA --- 10:08:54 12.6.2014
*tak byla nalezena při sběru odpadků a dána k někomu na deku, vedle které ležela... za navrácení bude odměna!
WEWA --- 8:37:09 12.6.2014
Ahoj všichni, prosím Vás, nenašla nějaká dobrá duše na Petříně čelovku Fenix? Cca v místech kolem bubeníků, vpravo u stromku... Zeptejte se i svých známých, co třeba nejsou na netu, prosím. Díky moc za pomoc!
TULEN --- 10:26:55 9.6.2014
den pred srazem trenujeme ve stromovce - [ Úterní trénink žonglování - Stromovka / workshopworkshop / 10.6.2014 / CR - Praha - Stromovka ]

plus video z minulého tréninku na paruce

Úterní trénink žonglování - Parukářka 3.6.2014 / Fireshow.cz
http://www.youtube.com/watch?v=bCa1m2bbb1A
SMERIES --- 14:23:15 6.6.2014
teeeda taková nauká historie místa...
super...:)