Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


V sobotu 7.6. se v Cafe Neustadt představí Shades Of Gray. Česko-australská dvojka Shades of Gray se po dlouhé době opět sešla na jedné polokouli.

//////////////////////////////// CZ ///////////////////////////////

V sobotu 7. června se v Cafe Neustadt představí duo Shades Of Gray. Česko-australská dvojka Shades of Gray (Michal Růžička a Nick West) se po dlouhé době opět sešla na jedné polokouli. Na začátku dubna totiž vydala své druhé album „Unlock The Rhythm“ a nyní přišel čas vyrazit s ním do světa. Letadla s těmihle producenty chytré house music zamíří do Bruselu, do Londýna a do Berlína, několikrát vystoupí Shades of Gray v Čechách a na Slovensku.
Mimo Shades Of Gray se můžete těšit na dje Fatty M, Felix! a Schwa. Nebudou chybět videoprojekce a nabušený zvuk od Funktion 1! Vstup bude do půlnoci za pouhých 90CZK pro návštěvníky, kteří se zaregistrují přes email contact@beefrecords.net a nebo si zakoupí lístek v Disko Večerce /(Dačického 8, Praha 4).
Fleda v Brně, Cafe Neustadt v Praze a Soundfeer festival (80km jižně od Prahy) jsou jediná místa kde se tento rok představí Shades Of Gray se svojí Live show. Kluci budou hrát pouze svoje skladby za použití nejrůznějšího hardwaru, bicích a efektů.

http://www.shadesofgraymusic.net///////////////////////////////// ENG ///////////////////////////////

Shades Of Gray are touring Europe again. Three years since their critically acclaimed debut LP Soul Machine, which was included in DJ Mag’s top 50 albums of the year, Shades of Gray return with their follow up full length, ‘Unlock The Rhythm’.
Shades of Gray are Czech national Michal Ruzicka and Aussie Nick West and together they have been producing since 2005. As well as releasing on labels like Lost my Dog and Om Records, they also run their own label, Beef Records and are known for their uniquely emotive and sensual take on deep house sounds, both as producers and as DJs, playing everywhere from Barcelona, to Prague, Berlin to Sydney.

This will be the only live performance planned in Prague this summer.

Support djs: Fatty M, Felix!, Schwa

http://www.shadesofgraymusic.net/

SCHWA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.