Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

13 uživatelů půjde

hledání


https://www.facebook.com/events/718091601562594/

Pokračujeme v tradici žánrově rozmanitých benefičních koncertů jdoucích na činnost Iniciativy Ne rasismu!

Tentokrát se odehraje 14. června v Dejvické Klubovně a zahrají:

NEŘVI MI DO UCHA / nervimidoucha.bandcamp.com
introvertní disko / soundtrack k digihře o osamocení / když slovenská víska potká postmoderní velkoměsto

FAKNÉ / bandzone.cz/fakne
tři ženy a mikrofon / kopanec do koulí mačo světa / když anarchofeminimsmus potká rap

BEZBOLESTNÁ
hradecko-pražské hárkór punkové podsvětí / první koncert! / když Johnny Cash potká emo

OI OI PIRATOI! / http://coffeebreathrecords.bandcamp.com/album/prvn-mixtejp
skinhedi ty nefetujou / jedna kytara a jeden zpěv / když ACAB znamená anarcho-communists are beautiful

V rámci afterparty zahraje Dj Uberpunx a Dj Nahanbě. Před koncertem nás za dobrého počasí čeká vege-grilovačka.

Vstupné bude doporučené 80,-. Platí, máš-li víc, dej víc, máš-li míň, dej míň. Kdo jsme? Víc tady: nerasismu.cz/onas

NERASISMU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NERASISMU --- 12:57:48 13.6.2014
Na poslední chvíli přibyly do odpoledního programu dvě kapely a proto přesouváme začátek akce na 17:00. Kromě vege-grilování se od tohoto času můžete těšit také na dvě seskupení až z USA, a to Mama´s Broke (http://mamasbroke.bandcamp.com/releases) a Belligrence (http://belligerence3.bandcamp.com/). Je nám ctí! Doražte brzy, ať nic nepromeškáte.
NERASISMU --- 12:53:33 13.6.2014
Charakteristiku černého koně zítřejšího koncertu, kapely Bezbolestná si napsali sami muzikanti: "Parta nýmandů, co dodělávaj texty do svejch šlágrů dva dny před prvnim koncertem. Principy DIY zaměněný za diletantskej přístup. Hradec/Praha freundschaft. Původně jsme se měli jmenovat "Moje holka ze střední", "Do břicha nebo do hlavy", případně "Hladový smutný pes utržený ze řetězu vyjící k nebi", což hovoří za vše. Hudebně je to celý zaseklý v rannejch devadesátkách, kdy emo nebo indierock ještě nebyly nadávky nejhrubšího zrna. Vlivy zde zmiňovanýho J. Cashe možná nejsou na první poslech úplně patrný, každopádně přístup k muzice s vědomím kořenů starších než naši rodiče tu je. Hymny pro losery, postapokalyptický lovesongy a láska k Townesi van Zandtovi."
NERASISMU --- 23:35:03 12.6.2014
Kdo je další vystupující, Oi Oi Piratoi? Tak třeba ex-člen Pipes and Pints nebo Edelweiss Piraten a "sálonní kryptoskinhead a levicový povaleč". Jak se píše na webu Kids and Heroes, Piratoie můžete znát z demošek, večírků, přednášek, koncertů... nejblíž tuhle sobotu v Klubovně. První Mixtape poslouchejte tu: http://www.kidsandheroes.com/acab-i-protest-song-o-konykovi-pisnickar-oioipiratoi-streamuje-prvni-mixtape/
NERASISMU --- 19:13:29 11.6.2014
Další kapelou, která v sobotu zahraje, jsou FAKNÉ, dle svých slov "trojka „žen“ (nejsem žena, jsem to já) tvořící teatrální hiphopový kabaret s kritickým poselstvím a s beatama z jůtůbu (jako ne úplně všechny)." Na kontě mají hity jako Gadžo v tísni nebo Squatterská a mnoho dalších. Poslouchejte tu: http://chyba.bandcamp.com/album/fakn, rozhovor z Nového prostoru čtěte zde: http://www.novyprostor.cz/clanky/404/vsechno-je-to-imaginarni.html
NERASISMU --- 19:11:07 11.6.2014
Představujeme kapely, které zahrají na benefitu a začínáme s Neřvi mi do ucha. Ty jsou, podle Radia Wave, kde právě bojují v soutěži Startér, "nejrozkošnější kapelou na scéně a MIDI LIDMI druhé generace". Podle nás hrají NMDU soundtrack k neexistující digihře o osamění, podle sami sebe jsou vládkyněmi (a vládcem) vlastního žánru introvertní disko. Přijďte si utvořit vlastní názor do Klubovny. Tu je klip k jejich Songu 16.

Neřvi mi do ucha Song 16
https://www.youtube.com/watch?v=FkBAqvTknEY