Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


http://www.clubstyx.cz/

Drumz / Breakz / Ultramigz DJs: Stanzim Sirius Funkin Fuckero Cyborca Brainwasher

Visuals by FivetotwelvePředposlední březnový pátek si klub Styx připravil specialitku pro hledače neotřelých nálad napříč několika hudebními žánry, večírek pod názvem Deep In The Soul. Návštěva tohoto karlínského klubu je sama o sobě skvělým zážitkem. Pro ty, kdo ve Styxu ještě nebyli, je nutno zmínit, že je velmi zajímavě a nápaditě vyřešen co se týče designu interiéru, nabízí samozřejmosti jako je kvalitní audiovizuální zázemí, pestrý nápojový lístek, fotbálky, ale i dokonce široký výběr energy drinků a legální smart drugs z h Holandska. Výše zmiňovaný mejdan se bude plavit spíše po rozvlněných hladinách. Vzhledem k tomu, že každý z nás má jiný hudební vkus, bude se servírovat všechno, počínaje pomalejšími breaky, liquid funkem, přes oldskool jungle, až samozřejmě po novější produkci z oblasti deep a tvrdšího drum and bassu. Headlinerem večera je, doufám, že všem dobře známý, již legendární DJ Stanzim. Hostitelem je DJ Sirius představující svoji vizi drum and bassu a DJ Funkin, který bude místy určitě nějen liquid funkerům hrát do skoku. Dále pak zahraje DJ Fuckero, který zajistý zdaleka ne jen DNBreak party setup, zavirovaný jukebox DJ Brainwasher a také Djka Cyborca, která Vám odvypráví co se může stát po výletu z freetekno vod do breakbeatu. Celou akci bude doprovázet projekt Fivetotwelve, který se postará o jistě zajímavou vizuální stránku věci.

Ty nejlepší věci stejně jako vstup jsou zadarmo!
Tak jestli máte cestu kolem, rádi vás uvidíme!
Obrázek

Line up : Dj Cyborca : 21:00 - 22:00. Dj Fuckero : 22:00 - 23:00. Dj Funkin : 23:00 - 00:00. Dj Sirius : 00:00 - 1:00. Dj Stanzim : 1:00 - 2:00. Dj Brainwasher : 2:00 - 3:00.

FUCKERO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
FUCKERO --- 18:41:08 5.3.2009
Stanzim a Brain napsali každej svojí verzi, já jsem obě spojil, trochu poupravil a doplnil imho chybějící informace a tohle vzniklo...
8850 --- 18:20:12 5.3.2009
ty blaho kdo je autorem textove upoutavky na akci?
"...která Vám odvypráví co se může stát po výletu z freetekno vod do breakbeatu." dobreee :DDDDD
KROBAS --- 17:31:53 5.3.2009
Jsem zavedavej:)