Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


BELZEBONG(pl)+Blues for the Redsun(cz)+Lambda(cz)

Polští zástupci stoner rocku Belzebong v rámci své evropské tour zavítají i do Prahy. Support zajístí české kapely Blues for the redsun a Lambda.

Strahovská Sedmička bude v neděli 1. 6. hostit první koncert Belzebong u nás. Pozornost by mu měli věnovat především milovníci hutných a táhlých kytarových riffů, kteří vědí, že čtyři minuty na song jsou prostě málo.

Pálit absurdní množství trávy, žoviálně blahořečit Satana, a v rauši lechtat svoje vnitřnosti sonickejma stěnama valivejch bluesovejch rifů, podlaněnejch o víc oktáv, než je schopný lidský ucho pojmout – se jeví jako jediná cesta, jak si zachovat alespoň zbytky příčetnosti.
Především teda v některejch bažinatejch rovinách tohohle světa, kde většina populace hluboce veří, že jediná spása ze všeobecný mizérie je možná skrz na kříž přibitýho Božího Syna a lásku k Němu. V těch místech žijou lidi, který skrz svojí kritickou optiku vidí a cítí všechnu hnilobu, která bují pod pozlátkem násilně generovaný boží milosti, klidu, nudy a strnulosti duše. A zdá se že je člověk osudově předurčenej hrát určitej druh hudby – jedno, jestli se zmíněnej kraj nachází na jihovýchodním pobřeží USA - věčně vlhký kolíbce bahenního metalu – nebo v Polsku, odkud pocházej Belzebong.
Nevyhnutelný potěšení pro milovníky Electric Wizard, Sleep a dalších klasik.
http://belzebong.bandcamp.com/

Blues for the redsun ze Zlína hrajou Doom. Úplně. Žádná sranda. Tma a trýzeň. Ponořit se nebo utétc, nic moc mezi tim, víc není třeba.
http://bandzone.cz/bluesfortheredsun

Lambda je zbrusu nová kapela z Českýho Krumlova, která nám odehraje svůj úplně první koncert. Nahrávky dostupný na bandzonu napovídaj, že se bude jednat o příjemnej a zábavně členitej stoner-rock s potenciálem naživo nadchnout.
http://bandzone.cz/lambda

ZIGOT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.