Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


Pocta zesnulému H.R. Gigerovi - vystoupí live projekty Stor a Do Shaska!, které doprovodí Dj's Heavyn a JAEGER.Minulý týden přešel definitivně na druhou stranu veliký umělec 20.století a jeden ze spoluautorů temné subkultury jako takové, výtvarník, sochař a designér Hans Ruedi Giger. Těžko si představit odnož alternativního umění temnějšího ranku, které by autor legendárního Vetřelce či biomechanoidů nějakým způsobem neinspiroval nebo neovlivnil.

Proto se část pražské subkultury rozhodla připravit komorní hudební rozloučení s mistrem Gigerem ve stylovém prostředí žižkovského Alien baru, řádně zohyzděného motivy z dílny v Gruyères. V sobotu 24.5. 2014 se tedy můžete těšit na biomechanický sabat pro všechny uctívače kovových Bafometů!

Vlny dekadentního ambientu říznuté fetišistickým IDM se stopami industriální patiny představí pražská legenda Do Shaska!. A samozřejmě, jak jsme zvyklí, bude i v tomto případě Do Shaska! ozdobou i kvalitní projekce, která skvěle dokreslí atmosféru Aliens Baru. Oproti Do Shaska! Vám nováčci na scéně, death ambientní čerkoněžníci Stor naservírují drásavé frekvence na pomezí dark-ambient a industrial noise se speciálním, pro tuto příležitost zkonstruovaným, závěrem setu neseném na vlně temného industrial black metalu.

Celý večer doprovodí zkušení Dj's JAEGER a Heavyn, oba už mnoha akcemi protřelí odborníci na dlouhé mixy ambientních ploch i industriálních rytmů. Disco of the Underworld bude tedy pulzovat až do pozdních nočních hodin jako čestná stráž u pomníku zesnulého génia. Na večírek Vás zvou Arkham Productions, Cyber Cortex Committee a Heavyn!

VSTUP ZDARMA

Pozvěte i offnyx!  https://www.facebook.com/events/452402904862649

GULDUR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
GULDUR --- 14:20:56 19.5.2014
OVERDRIVE: njn..XT3, snad už to teď bude lepší co to má jako Fatal pod palcem BadPoint
OVERDRIVE --- 14:19:04 19.5.2014
jj, naposledy me vynesli z Prague Gotic Treffen asi ve 4 rano ;] to myslim vazne, nesli me 3 typci, 2 za nohy, jeden za ruce, prej se jim nelibilo, ze tam sem, i kdyz jsem to moc nepochopil
GULDUR --- 14:16:26 19.5.2014
OVERDRIVE: fajn, snad se potkáme, déle jsme se taky neviděli...
OVERDRIVE --- 14:15:23 19.5.2014
dik za pozvani, obavam se, ze nebudu zrovna v Prase, ale kdyz by jo, tak book