Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Metalový a rockový koncert začínajících kapel: Mike on Fashion, Shiro Ame atd.

Řítí se na Vás megamasivní party k příležitosti křtu nového EP "My Confession" pražské rock/metalové kapely Mike On Fashion! Akci podpoří čeští SHIRO AME a německá banda Forever Ends Today!

19:30 the doors
20:00 Forever Ends Today (DE)
21:00 Shiro Ame
22:00 Mike On Fashion

Jako special guest akci zahájí Dortmundská smečka Forever Ends Today, která Vás poctivě rozhýbe kombinací moderního metalu a electro/dubstepu!

Po drtivé zahřívačce nastoupí band, který jste jen těžko v poslední době mohli na naší scéně přehlédnout či přeslechnout - Shiro Ame - záruka kvalitní moshoidní našláplý akce!

Je tomu ani ne rok, kdy jsme s Mike On Fashion odehráli svůj první koncert právě v pražském Rock Café jako první maličká neznámá kapela na otevření akce křestu EP kámošů z Into Dust a po boku dalších špiček české tvrdší scény. Teď, o nemálo koncertů, parties a skvělejch zážitků později, křtíme album vlastní, s parádním supportem a vidinou další divoký budoucnosti před námi. Přijďte s námi zapařit, pokřtít naší čerstvou placku a sami posoudit, co se za ten rok působení stalo. MOFos obsadí stage ve 22h. ;)

Vstup:80,- KC

EMERICA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.