Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Hudebně divadelní festival Vítej, léto! 2014 pro celou rodinu. Těšit se můžete na hudební a divadelní vystoupení, worshopy, soutěže a mnoho dalšího

Zveme Vás na tradiční hudebně - divadelní festival Vítej, léto! 2014, který pořádá Vyšší Hrádek, p.s.s. v Brandýse nad Labem. Náš kultovní festival se koná v sobotu 14. 6. 2014 od 10 do 22h v zámecké zahradě v Brandýse nad Labem.

Těšit se můžete na bohatý hudební a divadelní program, pro děti i dospělé. Celým dnem nás provedou nejrůznější worshopy - bubnování, žonglování, malování na obličej, nebo výroba dekorací z recyklovaných materiálů atp. Nebudou chybět soutěže pro děti, které připraví brandýský MDDM, MC Matýsek a rodinný klub Klíček. Nebude chybět ani kino kavárna, která zde bude pod taktovkou Ramus o.s. Samozřejmostí je bohaté občerstvení a mnoho prodejních stánků.

Budete moci nahlédnout do historické místnosti "ústavní" budovy Vyššího Hrádku, p.s.s., kde bude popsána i činnost organizace. Místnost bude vytvořena ku příležitosti poskytování pobytových sociálních služeb v běžných domácnostech mimo velkou "ústavní" budovu.

Bližší info o akci na http://www.vyssihradek.cz/vitejleto/ a https://www.facebook.com/vyssihradek.

Pevně věříme, že počasí vyjde jako každý rok krásné a pořádně si to užijeme :)

Pozvánku šiřte určitě dál - mezi své známé, kolegy...!!!

Prima dny!!

P.S.: DEKU SEBOU :)

MAKAKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MAKAKA --- 17:42:11 23.5.2014
jupíí, taky je se na co těšit :))
2KALICKA3 --- 10:16:37 15.5.2014
letos snad dorazíme:)