Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Tradiční skautská celovíkendová válečná hra.

Jako vždy v červnu, již od roku 1994, se vydají vojenské jednotky Ruska, USA a Austrálie do Třeboňských bažin a močálů plných moskytů, aby se pustily boje o své vlastní přežití a o čest. Chcete vědět, kdo letos při závěrečné bitvě vztyčí svou vlajku jako vítěz? Tak pojeďte s námi!

Termín: 6.-8. 6. 2014
Sraz: v pátek odpoledne v Praze na Hlavním nádraží, návrat v neděli večer tamtéž (bude upřesněno)
Místo konání: okolí Třeboně


Povinná výbava: opotřebitelné oblečení (pokud možno přírodní barvy), pevné boty (přes kotník), věci na spaní (spí se venku), studené jídlo na celou akci, 3 litry vody, 10 spínacích špendlíků, provaz nebo menší lano (pravděpodobně bude zničeno), 1x30cm kolík, 300 Kč (vlak, vybavení), max 50 kapesné, nůž, baterka
Doporučená výbava: dalekohled, osobní lékárnička (obinadlo, náplasti, dezinfekce), kompas, maskování, lihovka, hodinky
Dovolená výbava: PMR, mobilní telefony (zabezpečit proti vodě), pyrotechnika

Důležité: Kdo chce jet, ať se přihlásí na webu. Tahle přihláška je závazná a uzavírá se ve 48 hodin před odjezdem. Kdo tam v tu dobu nebude, nejede (kdo tam bude, jede, a pokud ne, bude postaven před vojenský soud!)

VEŠKERÉ POTŘEBNÉ INFO NA WEBU: http://silmaril.skauting.cz/vietnam/


Nutnost se přihlásit zde: http://silmaril.skauting.cz/vietnam/?p=prihlaseni

O co ve zkratce jde?
Vietnam je bojová hra. Hráči jsou rozděleni do 3 jednotek (USA, Rusko, Austrálie), které mají stejné cíle - brát nepřátelům vlajky a bránit tu svojí, zajmout a při závěrečné bitvě popravit tzv. Agenta a "vyjednávat," neboli být v zadaný čas na zadaném místě a vykonat tam jednoduchý úkol - zatlouct do země 3 dřevěné kolíky. Jde o to, že celou dobu jsou všechny 3 jednotky v podstatě na kolizním kurzu. Do toho je ještě ohrožuje speciální čtvrtá jednotka - Vietkong - jejímž úkolem je zejména chránit zmíněného agenta. Bojuje se tak, že každý hráč má na rameni a na stehně malý štítek (cca 10x10cm) s dvoumístným kódem, který reprezentuje jeho život. Pokud protivník kód přečte a nahlas vykřikne, nebo celý štítek strhne, je hráč na určitou dobu vyřazen ze hry. Počet životů je omezený, takže si užijete spoustu skrývání se, taktizování a napětí. Dva způsoby boje umožňují, aby se zúčastnil úplně kdokoli a zajišťují, že žádné střetnutí nebude nikdy stejné.Kdo se může zúčastnit?
Zúčastnit se může kdokoli - mladí, staří, kluci i holky. Jedinými podmínkami je to, aby byl schopen se o sebe postarat (přespat v lese, neztratit se, umět si zavázat tkaničky...), aby dokázal ujít celou trasu (cca 25-30km) a ještě mít sílu na boj. Akce se odehrává v poměrně nepřístupné oblasti, takže není možné si v sobotu říct, že už nemůžu a chci jet domů. Dříve jsme měli minimální věkový limit 12 let, ale je to na uvážení každého podle tvých schopností. Vietnamy jsou tradiční tím, že je vždy buď až nesnesitelné horko nebo neustále prší. Nebo obojí...

Další FAQ zde: http://silmaril.skauting.cz/vietnam/?p=faq

MAKII
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.