Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Tradiční charitativní party s netradičním programem! Bav se a pomáhej :-)
Vážení přátelé,

blíží se konec května, a proto bychom Vás rádi pozvali na deváté pokračování charitativní akce Beats4Kids. Letošní první akce začne už v 15 hod. na Dole Hlubina. Program je rozdělen na 2 části, první je Den dětí a druhá, která začíná ve 20 hod se nese v duchu elektronické hudby. Těšit se můžete na rozmanitý program, který okoření graffiti life / živě na plátna.

Vstupné: 80,- (vybírá se až od 20h)

Protože se akce nese v neziskovém duchu, celý výtěžek ze vstupného, obsah kasiček umístěných ve spřátelených klubech a výtěžek z graffiti společně věnujeme Dětskému domovu a školní jídelně v Budišově nad Budišovkou.

V každém z nás je skryt umělec, jen jsme to přestali zkoušet, tak to napravíme v 15 hod. u kašny Dolu Hlubina, kde je pro nejmenší za zvuku vinylových pohádek z časů dávno minulých připraveno zábavné odpoledne: soutěže, kreativní kout (malování, výroba loutek a hraček), žonglování. Takže všechny Beats mámy a Beats tátové popadněte své ratolesti a přijďte si zjistit, co ve vás dříme a užít krásné odpoledne společně s dětmi.

Těšit se můžete na tvorbu graffiti life / živě na plátna v podání umělců skrývajícími se pod pseudonymy Bulldozero, Sprayart 34, BiernART, Konf (konf.cz) a Lacmo. Máte možnost být u toho, což se vám v reálném světě podaří stejně zřídka, asi jako spatřit světlušku ve městě, jak se zhmotní pomocí barev a zručnosti myšlenky umělce v dílo, které, pevně věříme, formou dražby proměníme ve finanční prostředky určené pro VEŘEJNOU SBÍRKU, KTERÁ BYLA OVĚŘENA KRAJSKÝM ÚŘADEM MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE ZA ÚČELEM: FINANČNÍ PODPORA DĚTSKÝCH ÚSTAVŮ a FINANČNÍ PODPORA postiženého dítěte v hmotné nouzi.

Večer již jen pro "dospělé děti" od 20 hod. v prostorách Nových koupelen na Dole Hlubina, tradičně v rytmu beatu roztočíme elektronický večírek Beats4kids s dj’s:

Mr.Mo (zakladatel Cockroach sound systemu),
Andreas Schwintz (Groove Infection, Liquid Prophecy) http://www.mixcloud.com/Andreas_Schwintz/ http://www.idj.cz/andreasschwintz/,
talentovaný Thomclown což můžete posoudit na soundcloud.com/thomclown,
životabudič Schooler (Break Art)
a Martin Dee
... a bude to ještě napínavěší, takže kdo ví, kdo ještě rozšíří lineup.

Tak jako blesk provází hrom, tak na párty zvuk doprovází obraz v projekci, za kterou stojí Vj Dip, takže bacha na to, co je a co není realita.

Pokud nebudete mít možnost navštívit nás na Dole Hlubina, můžete děti podpořit vhozením drobáku do kasiček, které jsou umístěny až do 31. 5. 2014 v těchto spřátelených klubech:
Klub Klid
Barcode Ostrava
U peciválů
Sádrový ježek
Cafe de la Ostrava
Hudební bazar
Čajovna na Větrném kopci
Čajovna Pandžáb


Vstupné + obsah kasiček + finance z dražby graffiti děl SPOLEČNĚ VĚNUJEME Dětskému domovu a školní jídelně v Budišově nad Budišovkou.

Průběžné informace sleduj na www.beats4kids.cz nebo provoz.net a přijď se pobavit a podpořit dobrou věc :-)
S láskou tým Beats4kids!

PAJAB4K
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.