Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Letos probíhá již 22. ročník mezinárodní kampaně Ukliďme svět. Tu v ČR koordinuje Český svaz ochránců přírody (ČSOP). Symbolické ukončení jarního ko

Zveme Vás na symbolické uzavření jarní „úklidové sezóny“ mezinárodní kampaně Ukliďme svět! (Clean Up the World!) v České republice. Od počátku roku proběhlo v rámci této kampaně na dvě stovky akcí. Sešli se na nich dobrovolníci, aby očistili přírodu ve svém okolí od odpadků. V pražských Malešicích uklidíme v úterý 13. 5. zeleň v blízkosti lesa a zahrádkářských kolonií. Pomůže nám David Matásek a další jeho kolegové z Národního divadla. Tento úklid bude jedním z posledních v tomto pololetí. Tradiční vyvrcholení kampaně však přijde na podzim, kdy budou stamiliony dobrovolníků uklízet svět ve více jak 100 státech světa.

Akci pořádá základní organizace Českého svazu ochránců přírody „Natura quo vadis?“ s podporou ústředí Českého svazu ochránců přírody a Úřadu městské části Praha 10. Sraz účastníků je v sídle pořadatelské ZO ČSOP, v  Rektorské ulici 22, Praha 10 - Malešicích v 15:00 hodin. Uvítáme zájem médií a dobrovolných pomocníků. Těm doporučujeme vzít si sebou pracovní oděv a rukavice. Po práci dojde i na komentovanou prohlídku zdejší naučné stezky.

Děkujeme za pozornost a těšíme se na setkání s Vámi!

Více informací o kampani naleznete na: www.uklidmesvet.cz

Děkujeme generálnímu partnerovi kampaně Ukliďme svět Nadačnímu fond Veolia za vytrvalou přízeň a podporu!

Bližší informace rádi poskytnou:
Ing. Milan Maršálek, ZO ČSOP 01/14 „Natura quo vadis?“: 732 527 171
Markéta Pecková, koordinátorka kampaně Ukliďme svět v ČR, ČSOP: 222 516 115

MULTICAT
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AKTAJSA --- 9:34:02 13.5.2014
Nácek uklízí zahrádky v Malešicích, roztomilý.