Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


www.cinepurchoice.cz

Na začátku prosince se v Brně a Praze představí nový, dramaturgicky prestižně pojatý filmový festival Cinepur Choice.Putovní přehlídka obsáhne 8 absol

Festival představí nová díla, která si žádají divákovu spolupráci a nabízejí možnost hlubšího prožitku v kině, který si diváci odnesou domů. „Vybrali jsme snímky, které představují budoucnost současného filmu. Chceme v podobě ucelené přehlídky Cinepur Choice nabídnout originální pohled na současné dění v audiovizuální kultuře, které hýbe světovými festivaly a přitahuje pozornost mezinárodní kritiky,“ říká hlavní koordinátor akce Otto Bohuš ze sdružení Studio 19.

OFFINKAA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
MATHEW --- 16:33:54 7.12.2007
mléčná dráha - dokonalý zvukovo-vizuální trípek do jiných dimenzí.)
OFFINKAA --- 22:07:53 6.12.2007
Mlečná dráha, dokonalý minimal s prekvapivými "zápletkami". Doporučuji!!!
ROBINHLOZANKA --- 15:50:55 6.12.2007
Následky lásky shlédnuty v úterý, přiměřeně těžký/zábavný art film se vskutku vypečeným koncem. Režisér Paolo Sorrentino je v pojetí hlavní postavy tak trošku Bergman a kamera si její mlčení dokáže vychutnat ve správně dlouhatánských záběrech. Překvapí několika zajímavými jízdami a montážemi a také zápletkou z prostředí, které se na festivalových projekcích zas tak často nevidí (nenosí?). Každopádně zajímavý film, zanechá dojem, ale úžasem ze židle bohužel asi nespadnete.
VIK --- 17:03:53 4.12.2007
včera v Brně Redigováno od de Palmy. jednou jsem se pořádně lekl, ale za srdce mě to nevzalo.