Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Piotr Kurek live (PL)
Lutton Lento live (PL)
Pierre Urban (Radio 1)
ahZ (Volnej Průběh)
Not_me (SEED)
Oozlum (SEED)
Mike.H (SEED)

Polský experimentální hudebník Piotr Kurek se vrací do Prahy a spolu s ním i kazetový specialista Lutto Lento. V sobotu 10. května 2014 je uvítá uvolněná atmosféra nádvoří Café Neustadt, která spolu s kolektivem SEED a Radio 1 DJ’s vytvoří ideální podmínky pro fajnšmekrovský zážitek.

Varšavský skladatel a multi-instrumentalista Piotr Kurek je pověstný svou zálibou pro vintage zvuky; v jeho tvorbě se mísí experimentální vlivy, musique concrète a zvukové koláže, které vytváří přímo před zraky uhranutého publika. Své umění předvedl na festivalech Transmediale či UnSound, zatímco alba mu vydávají renomované labely jako Digitalis nebo Black Sweat Recordings – to poslední s názvem “Edena” vyšlo v prosinci 2012. Často ale vystupuje i pod projekty Piętnastka, Heroiny, Slepcy nebo Suaves Figures, kterou tvoří spolu s francouzskou umělkyní Sylvií Monnier.

Lutto Lento alias Lubomír Grzelak stojí v pozadí úspěšného labelu Sangoplasmo Recordings. Kromě toho se věnuje vlastní produkci, zatím vydal tento podivínský diskžokej tři EPčka. Během svých vystoupení používá kazetové smyčky vlastní výroby, ze kterých pak pomocí pedálů, mikrofonů a nejrůznějších dalších předmětů neznámé provenience vytváří psychedelickou směsici experimentální hudby a tajemných melodií založených na syrovém analogu.
Dvojka nedávno absolvovala turné po Německu s americkým hudebním mágem Bonnie “Prince” Billym, Piotr Kurek pak vystoupil i v rámci newyorské edice festivalu UnSound a nyní brázdí klubovou scénu v Kanadě. Lutto Lento zatím řídí nejen Sangoplasmo, ale i relativně nový a stále úspěšnější kazetový label DUNNO recordings.

Kromě toho se za pult postaví SEED DJ's - Mike.H, Not_me a Oozlum spolu s Pierrem Urbanem z Radia 1 a ahZ.

Vstupné:
do 22:00 (koncerty) 100Kč
po 22:00 (SEED after) 50Kč

http://www.soundcloud.com/piotr-kurek
http://piotrkurek.bandcamp.com/

http://www.soundcloud.com/luttolento
http://www.luttolento.bandcamp.com

http://www.mixcloud.com/Cluster_Radio1
http://www.soundcloud.com/seedparty

http://www.sgrgldr.comPodporuje Club Mate cz/sk

MIKEH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.