Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


V rámci prezentace je možno seznámit se s léčivými účinky křišťálových mís a hraní na mísy si vyzkoušet. Prezentace je zdarma, poté následuje koncert.

V neděli 11. 5. pořádá v Dharmasale centrum Omnhia prodejní prezentaci křišťálových zpívajících mís, která vyvrcholí večerním koncertem. V rámci volné prezentace je možno seznámit se s léčivými účinky Křišťálových mís a hraní na mísy si také vyzkoušet. V případě zájmu představíme i revoluční metodu léčení zvukovou rezonancí. Křišťálové mísy lze na místě zakoupit.

Prezentace: 13 až 18 hodin
Koncert: od 18 hodin

Vstupné na prezentaci: zdarma
Vstupné na koncert s rezervací: 150 Kč
Vstupné na koncert bez rezervace: 200 Kč
Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací. Do místnosti není dovolen vstup se zvířaty (do čajovny ano). Děkujeme za pochopení.

Křišťálové mísy se vyrábí tavením za velmi vysokých teplot. Finálový produkt je laděn na konkrétní tón, zvuk vzniká mechanickým rozezněním, nejčastěji vhodnou paličkou. Hrající mísa vydává kromě konkrétního tónu i řadu dalších slyšitelných alikvotních tónů. Křišťálové mísy lze používat při harmonizacích duše a mysli, pro čištění prostor od negativních energií, při různých terapiích jako hlavní nebo doplňkový prostředek formou bezkontaktní zvukové masáže.

Info: http://www.dharmasala.cz/wp/11-5-prezentace-kristalovych-zpivajicich-mis-a-lecebny-koncert/
Rezervace: https://docs.google.com/a/dharmasala.cz/forms/d/1LtfqEzrjCE6Y76TfantQrKdxXQhRgq6kSi6mzdS7yx0/viewform

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
SYPH1 --- 10:19:09 11.5.2014
na kolik vyjde taková krištálová mísa?