Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Sebepoznávání, Mayský strom života, Tanec, Bubnování a šamanismus Dvoudenní pobyt v Roškopově - práce s tématy: - Strachy a stíny - Ego a uvědomo

Jsme přesvědčeni, že poznávat sami sebe  a naučit se ovládat svoje tělo a myšlenky nám otevírá cestu k tvořivému životu. Pocit naplnění získáme díky tomu, že budeme dělat činnosti, které nám a ostatním přinášejí radost. Proto používáme při seminářích sebepoznávání praktický přístup a osobně ověřené metody práce s tělem a myslí, jako jsou spontánní tanec, a zpěv.

Radost je jediná emoce, která léčí. Nechte se tento víkend vést svojí intuicí a poznejte svoji mysl -  ego – a to jak ovlivňují vaše zažité vzorce chování váš život.

Dělejte v životě to co opravdu chcete.

Bubnování na šamanský buben, spontánní tanec a zpěv, meditace a praktická cvičení na téma stíny vás provedou vaším vnitřním světem. Pomůžeme vám uvidět vaše silné stránky a možná i schopnosti o nichž ani nevíte, že je můžete rozvíjet.

Budete mít možnost proniknout do cvičení – 7 nástrojů, práce se stíny, probouzení  energie v těle a uvědomování si energetických center na těle  a dalších –   při kterých si můžete uvědomit co vám bere zbytečně energii, neboli kam dáváte svoji pozornost.

Naučíte se  také malé základy k masáži a automasáži a poznáte základní filozofii bojových umění a meditace.

Věříme a po zkušenostech z jiných setkání  na toto téma víme, že cvičení, povídání příběhů, rituální oheň a práce na sobě, zpěv a spontánní tanec a další aktivity o tomto víkendu přinesou do vašeho života novou pohodu, jiný pohled na svět kolem vás a aktivní odpočinek i nové síly a nápady.

V těchto dnech můžete  pracovat sami na sobě, poznávat sebe a naučit se jak se nenechat ovládat, ale žít tak jak opravdu chcete. Je přirozené znovu vnímat své sny a žít podle nich, plnit si své sny a rozeznávat intuici a ego.

Dostanete spoustu impulsů jak a co dělat dále nebo lépe a to  spolu s několika praktickými radami  naučených od šamanů z Guatemaya – Země stromů.

Vaši průvodci na tomto víkendu: Dominik Tom Tetík a Zuza Pipková

Cena: 2 500,- Kč (včetně vegetariánského jídla)

Přihlášky a více informací:
divozena2013@gmail.com, 777 290 993 (nebo ritualohne@gmail.com, 777 690 979)
www.tetik.info


DIVOZENKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.