Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Experimental art & music festival

pár fotek z místa:
http://ssisi.rajce.idnes.cz/freqs_of_nature/

ENTRY:
95,- Euro until 31st of May 2014
100,- Euro until 30th of June 2014
115,- Euro at the entrance

FOREST FLOOR:
Already Maged • (UA) • soundcloud.com/alreadymaged

Arcek • (MX) • soundcloud.com/arcek

Audiopathik • (MX) • soundcloud.com/audiopathik

Bombax • (DE) • soundcloud.com/hendrik-bombax

Chromatec • (DE) • soundcloud.com/chromatec

Digitalist • (CH) • soundcloud.com/digitalist

Disfunction • (BR) • soundcloud.com/disfunctiongrooves

Elowinz • (BR) • soundcloud.com/elowinzmusic

Fagin´s Reject • (UK) • soundcloud.com/fagins_reject

Farebi Jalebi • (IN) • soundcloud.com/farebi-jalebi

Freeform Syndicate • (NO) • soundcloud.com/frodohmsaudiohm

Frantic Noise • (AR) • soundcloud.com/franticnoise

Frodohm • (NO) • soundcloud.com/frodohm

Hashbury • (DE) • soundcloud.com/hashbury-1

Hellquist • (SE) • soundcloud.com/hellquist

Hutti Heita • (NO) • soundcloud.com/huttiheita

Hypogeo • (IT) • soundcloud.com/hypogeo

Joshi • (DE) • soundcloud.com/joshi-alice-d-rec

Kashyyyk • (MX) • soundcloud.com/kaminorecords

Kaos • (GR) • facebook.com/pages/Kaos/330050697085321

Kaya • (DE) • soundcloud.com/miss-fin-1

Kromagon • (US) • soundcloud.com/aragon

Loke • (NO) • soundcloud.com/yggdrasil-records

Mark Day • (UK) • soundcloud.com/mark-day

Megalopsy • (AR) • soundcloud.com/megalopsy

Mimic Vat • (PT) • soundcloud.com/mimicvat

Mirror_Me • (PL) • soundcloud.com/mirror_me

Mutaro • (DE) • soundcloud.com/dj-mutaro

Nargun • (BR) • soundcloud.com/nargunlive

Onionbrain • (BR) • soundcloud.com/onionbrain

Orestis • (GR) • soundcloud.com/sonicloom

Paralocks • (SA) • soundcloud.com/paralocks

Paracozm • (BR) • soundcloud.com/paracozm

Petran • (GR) • soundcloud.com/petran-music

Phil&Rami • (DE) • soundcloud.com/real-vision-music

Pick • (IL) • soundcloud.com/pickzenonrecords

Procs (Night Set) • (SE) • soundcloud.com/procs

Procs (Day Set) • (SE) • soundcloud.com/procs

Sourone • (PL) • soundcloud.com/sourone

Sunshine • (RU) • soundcloud.com/kostakisunshine

System Overload • (DK) • soundcloud.com/5y5t3m-0v3rl04d

Techdiff (Opening Set) • (UK) • soundcloud.com/techdiff

Tersius • (SA) • soundcloud.com/tersius

Whrikk • (NL) • soundcloud.com/whrikk

Will O Wisp • (AR) • soundcloud.com/will-o-wisp

Zik • (GR) • soundcloud.com/alexzikis

ZikOre • (GR) • facebook.com/ZikOre


GROOVE FLOOR:
Alchemix • (ES) • soundcloud.com/alchemix

Asimilion • (UK) • soundcloud.com/asimilon

Cosmos Vibrations • (AR) • soundcloud.com/cosmosvibration

Darkol Trinity • (RU) • soundcloud.com/darkol-trinity

Dust • (IT) • soundcloud.com/thedust

E-Mov • (GR) • soundcloud.com/emov

Electrypnose • (CH) • soundcloud.com/electrypnose

EremiT • (DE) • soundcloud.com/eremit

Everblast [Earthling & Chromatone] • (Earth) • soundcloud.com/everblast

Fabio Leal • (BR) • soundcloud.com/fabio-leal

Filteria • (SE) • soundcloud.com/filteria

GastraxX • (DE) • soundcloud.com/gastraxx

Grouch • (NZ) • soundcloud.com/grouchnz

Heterogenesis • (AR) • soundcloud.com/heterogenesis

Hux Flux • (SE) • soundcloud.com/huxflux

Hypnagog • (AU) • soundcloud.com/hypnagog

Hypnoise • (ES) • soundcloud.com/hypnoisesound

Ilai • (IT) • soundcloud.com/dj-ilai

Krumelur • (SE) • soundcloud.com/krumelur

Mental Flow • (IT) • soundcloud.com/mental-flow

Multiman • (ES) • soundcloud.com/multiman

Once Upon a Time • (BG) • soundcloud.com/once-upon-a-time-music

Pragmatix • (AR) • soundcloud.com/pragmatix

Protonica • (DE) • soundcloud.com/protonica

Psilocybian • (HR) • soundcloud.com/psilocybian

Pspiralife • (AU) • soundcloud.com/pspiralife

Radioactive Cake • (DE) • soundcloud.com/radioactive-cake

San and Tac • (AU) • soundcloud.com/sanandtac

Sensient [10 years Zenon Rec. Anniversary Set] • (AU) • soundcloud.com/sensient

Sonic Species • (UK) • soundcloud.com/sonicspecies

Sprocket • (UK) • soundcloud.com/sprocket

Talpa • (CS) • soundcloud.com/talpator

Terrafractyl • (AU) • soundcloud.com/terrafractyl

The Riddler • (CS) • soundcloud.com/theriddler

Tijah • (BR) • soundcloud.com/tijahmusic

Tom Cosm • (NZ) • soundcloud.com/tomcosm

Tropical Bleyage • (CS) • soundcloud.com/tropical-bleyage

U-Recken • (IL) • soundcloud.com/u-recken

Val Vasher • (HR) • soundcloud.com/val_vashar

Zeitgeist • (DE) • soundcloud.com/zeitgeist-aka-r-cake


info:
https://www.facebook.com/events/184637305059113/?fref=ts

http://www.freqsofnature.de/

SI_SI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
STARF --- 21:03:52 8.7.2014
MAGICM: z minulyho roku mam podobny reference, tak verim, ze to ani pristi rok nebude horsi :)
MAGICM --- 20:56:59 8.7.2014
Ste to prosrali, asi nejlepsi festak co jsme vubec kdy byli:)
MAGICM --- 11:09:43 30.6.2014
MAGICM --- 23:08:17 15.6.2014
KAREN: kromě nás dvou pak ještě vlastnim autem Jirka ID ZOOROPA s rodinkou, nevim jeslti to tady má booklý.
KAREN --- 22:47:07 15.6.2014
hříšná myšlenka: nezvažujete to ještě někdo, čirou nááhodou?
SI_SI --- 21:53:47 7.5.2014
CEJN:
přednost mají ti, co se ozvou dříve:-)
CEJN --- 20:51:48 7.5.2014
SI_SI: to by bylo supeer.. uvidime ;)
SI_SI --- 11:52:18 6.5.2014
CEJN: jedete s námi?:-)
CEJN --- 0:34:10 6.5.2014
SI_SI: Vypadá to výtečně !!!
REBORN --- 21:21:38 5.5.2014
vypadá to moc dobře, ale bohužel jsem stále zaměstnanec a dovolené kterou si mohu vzít omezený počet :/ takže Lost Theory je Lost Theory
MAGICM --- 0:19:37 5.5.2014
máme 2-3 volná místa v káře
CORDELL --- 23:12:12 2.5.2014
Tohle ani nemuzete dawat! Tam Nedeli chodej takowy lidi co koukaj hodne "dark" a maj metal hadry! :D
SI_SI --- 13:53:18 1.5.2014
tady pár zajímavých fotek:-)
ssisi | freqs of nature – rajce.net
http://ssisi.rajce.idnes.cz/freqs_of_nature/