Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


Po třech letech se do hlavního města vrátí svůdná krasavice Zombierella, kytarový superhumanoid Oleg Gitaracula s ďábelsky rychlými riffy i napomádova

Po třech letech se do hlavního města vrátí svůdná krasavice Zombierella, kytarový superhumanoid Oleg Gitaracula s ďábelsky rychlými riffy i napomádovaný bicák Boris Israel "Bisfer". Odvrácená strana galaxie nezná větších znalců hororového kumštu, než jakými jsou petrohradští Messer Chups, headlineři letošní Zombie Walk afterparty v klubu Rock Café.

Messer Chups dokázali za čtvrt století na scéně překonat status kapely a stát se vlastním náboženstvím. Přesněji řečeno náboženstvím ozvěn ze záhrobní říše, které úspěšně zaznamenali i na své poslední desce "Church of reverb" z loňského roku. Skladby jako "Rockin´ Zombie", "Zombie in a Mini Skirt", "El Zombierello Vs. Octopus Man Attack" nebo celé album "Zombie Shopping" jasně dokazují, že Messer Chups mají na pochodu oživlých mrtvol své nezpochybnitelné místo. Každému, kdo se odváží sestoupit hlouběji do nitra letošní zombie afterparty, tak proženou útrobami pekelnou dávku elixíru namíchaného z Elvisova burákového másla, otráveného vína Vincenta Price a bublajících koktejlů Tiki baru z druhého břehu.
------------------------------------------------
Vstupenky v sitich Eventim, Ticketstream a v Rock Cafe za 290 Kc.
------------------------------------------------

Připomeňme, že první patro ztrouchnivělého večírku pak bude vůbec poprvé v historii nejstaršího pražského Walku otevřené všem návštěvníkům ZDARMA. Proběhne zde již tradiční předání cen za divácky nejoblíbenější a nelidsky nejodpudivější zombii, k tomu bude v mlhou zahaleném foyer vyhrávat hřbitovní soundtrack neživých DJs a v přilehlém divadelním sále se můžete těšit na nabídku oprášeného filmového zombie trashe.

Facebook event zde.

SAMGARR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
AFRE --- 16:57:52 6.5.2014