Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


Rádi bychom vás pozvali na letošní druhou jógu na Vyšehradě, která se bude konat ve čtvrtek 1.5.2014. Sraz bude v 19 hod. na metru Vyšehrad přímo před východem směr Kongresové centrum (mezi metrem a thajskou restaurací Tom Mňam).

Cvičit se bude jednoduchá jóga pro začátečníky, ačkoliv pokročilí jsou také srdečně vítaní. Napřed se trochu rozehřejeme, potom protáhneme po zimě ztuhlá těla, zacvičíme jednoduché jógové ásany, pak následuje relaxace a úvod do meditace Anapanásatí, kterou si také vyzkoušíme. Na konci pohovoříme o našem novém dobročinném projektu "Jóga pro Thajčátka", na který budete moci také přispět.

Jako každý rok předcvičuje Alef, učitel jógy a spisovatel, žijící v Thajsku a přijíždějící do Prahy na letní sezonu právě kvůli těmto cvičením. S sebou si vezměte hodně vrstev oblečení, protože večery jsou ještě chladné, dále nějakou jogamatku, karimatku, nebo jakoukoliv deku, kterou si můžete dát pod sebe, vodu a spoustu dobré nálady! :) Vezměte také svoje přátele, uděláme si příjemné cvičení venku v parku! :)

Pokud nejste v naší facebookové skupině, tak se do ní podívejte na detailnější info: http://www.facebook.com/groups/jogapraha/.

Technické pokyny a informace k cvičení najdete v textech "Otázky a odpovědi týkající se pravidelného cvičení jógy zadarmo v Praze", "Praktické pokyny pro cvičení jógy" a "10 nejlepsich vymluv proc neprijit ve ctvrtek na jogu zadarmo",
které naleznete zde: https://www.facebook.com/alef.praha/notes.

Termíny dalších cvičení na Vyšehradě, která se budou konat pravidelně každý čtvrtek, najdete tady: http://jogapraha.eu/data-cviceni/.

ALEF