Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Profesionální cestopisná projekce z pravidelného cyklu Pouští i pralesem v podání zkušených cestovatelů a přednášejících Moniky a Jirky Vackových.

Monika a Jirka Vackovi ujeli 5044 km z japonského Sappora do jihokorejského Soulu. Ze sedel kol poznali jak obyčejný venkov, kam normální turisté zřídka kdy zavítají, tak rušné, hustě osídlené a tepající světové metropole. Nevynechali návštěvy nádherných starých chrámů, památek UNESCO, vyhlášených přírodních krás, projeli nejkrásnější japonskou cyklostezku, poznali z blízka i běžný život japonských rodin a japonskou pohostinnost.

******************

Každý čtvrtek od 19 h až do konce dubna se můžete těšit na profesionální cestopisné projekce v podání nejlepších českých přednášejících – skvělých fotografů a vypravěčů. Navštívíme známé i neznámé kouty světa. Uvidíte cesty za poznáním i dobrodružné expedice do míst „kam se nejezdí“, některé dokonce ve 3D.
Navazujeme na pětiletou tradici projekcí čajovny V Síti. Program připravuje a za jeho kvalitu stále ručí známý cestovatel a ostřílený přednášející Lukáš Synek.

Vstupné dobrovolné | Široký výběr naších kvalitních čajů a jiných nápojů | Večerní nabídka hotových jídel

Rezervace: 
https://docs.google.com/a/dharmasala.cz/forms/d/1LtfqEzrjCE6Y76TfantQrKdxXQhRgq6kSi6mzdS7yx0/viewform

Info:
http://www.dharmasala.cz/wp/24-4-1900-japonsko-na-kole-monika-a-jirka-vackovi/

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.