Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Již 4.května 2014 od 12:00 hodin do 19:30 hodin v kavárně Krásný Ztráty (Náprstkova 10, Praha 1) se můžete těšit na nový bazárek, kde najdete nejen kr

Nový fashion bazárek ‘Clothing Market No.1’’ v Praze!

Již 4.května 2014 od 12:00 hodin do 19:30 hodin v kavárně Krásný Ztráty (Náprstkova 10, Praha 1) se můžete těšit na nový bazárek, kde najdete nejen krásné kousky oblečení, doplňky, kabelky a boty za přiměřené ceny, ale užijete si i doprovodný program.

Každý se má možnost zúčastnit poradenství líčení ve speciálním make-up koutku, kde Vás světem líčidel provedou profesionální vizážisté z Make-Up Institutu. Dokonalý make-up si můžete nechat vyfotit od profesionální fotografky Luny Torr.

Dále jsme pro Vás připravili Cutting koutek, kde si budete moci nechat inovovat svá stará trička, která si buď můžete přinést nebo zakoupit u nás. V nabídce budou taktéž hotové kousky.

Během bazárku se můžete stavit v koutku ‘’Školy oděvní tvorby a marketingu’’ a dozvědět se více o kurzech, které škola nabízí. Vybere si zde každý milovník módy.

Jelikož Clothing Market No.1 myslí i na charitu, speciálním hostem celé akce bude charitativní spolek Wakitaka, jejímž cílem je podpora dětí studujících na stejnojmenné vesnické škole v Ugandě.
Více informací naleznete na www.wakitaka.com.

Tým kavárny Krásný Ztráty pro tuto událost vytvořil speciální drink, který budete mít možnost ochutnat pouze v rámci této akce.

RAJDA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
NINJAI --- 23:16:15 1.5.2014
No.1 jakože je první v pořadí nebo jakože je sice novej, ale rovnou nejlepší?