Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

10 uživatelů půjde

hledání


...:::THIS LAND IS NOT FOR SALE:::...

http://img235.imageshack.us/img235/2559/plakatxz1.jpg

„kde oči učí uši vidět, tam uši učí oči slyšet“

http://profile.myspace.com/femaleafrobeat
http://barbuchafree.rajce.idnes.cz/This_Land_Is_Not_For_Sale

Miroslav „Kashmir“ Kaška (*1979)
THIS LAND IS NOT FOR SALE, Nigerie 2008

Soubor unikátních ČB fotografií, jež se M.K. (student UJEP, Fakulta umění a designu, katedra elektronického obrazu, atelier interaktivni média) rozhodl vystavit, vznikl během autorova setkávání se s místními obyvateli jak ve velkých městech, tak na venkově, kdy s nimi sdílel jejich zvyky, kulturu, jídlo, a mnohdy i postel.
Původní koncept zachytit obyčejné lidí v obyčejných situacích se podařilo naplnit. Avšak viděno okem Evropana jde ve finále o neobyčejné lidi v neobyčejných situacích ;) Na fotografiích je vždy zobrazena jedna postava – unikátní, originální, lidská bytost. Zachycena ve svém prostředí je doplněna o informace jako je jméno, věk a povolání pro přiblížení jejího osudu návštěvníkovi výstavy.
Jako kontrast a rozšíření konceptu poskytuje MK divákovi možnost prožít příběh 94 letého náčelníka, který se tak stává vypravěčem nejen svého osudu, ale pomáhá nalézat skryté významy a souvislosti, jež nejsou na první pohled zřejmé..


           KLUB V JELENÍ | PRAHA | 5.3.2009 od 19h

            MAX CAFE l USTI NAD LABEM l 20.3, 2009 od 20 h dražba

 

 

poster LTM

Vernisáž proběhne 27.10.2008 v sálku KHM od 19h a bude doplněna o vystoupení okteta bubenic „femaleafrobeat“ hrajících na africké bubny djembe, autorovým vyprávěním a projekcí barevných fotografií a krátkých videoreportáží.
Výstava potrvá do 28/11/2008 aby byla poté přesunuta a v prosinci 2008 vystavena v Praze v multikulturním prostoru „rybanaruby“ a poté opět instalována v Brně na fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity, kde bude zrakům veřejnosti nabídnuta do konce března a navrátí se do Prahy do sídla NROS..Klub v Jelení  a celé její putování završí jako balík odeslaný do Afriky..Nigerie, Lagos city gallery.

Kontakt: 776367777

KASHMIR
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
KOZA --- 11:53:44 5.3.2009
tak nakonec nedorazim, sem na slovensku snad nekdy priste.