Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Mladý, česko-japonský pár, který už přes čtyři roky žije kočovným způsobem života, v rámci besedy promítne videa a fotografie, v nichž shrnuje své dos

Fukiko Kano

Japonská tanečnice stavící svůj styl na procesu přítomného hledání spojení s prostorem.
Po střední a vysoké taneční škole v Tokiu se během studia na taneční akademii v Bruselu rozhodla opustit svět artificiálního umění, cestovat spolu s manželem a rozvíjet soběstačný způsob života. Během cest vystupuje v řadě improvizačních vystoupeních i v celovečerním představení s názvem "PSČ".
Fukiko Kano je matkou devítiměsíční dcery, jíž porodila do venkovní vany v lesích Japonských alp, za asistence manžela a přítelkyně.

Ondřej Kano Landa

Umělec, etnograf. Po studiích na vysokých školách (MU Brno, JAMU Brno), opustil ČR a vydal se na samostatnou studijní cestu s cílem výzkumu světových tradičních kultur, náboženství a přírody. Mezi lety 2010 a 2014 střídavě pobýval na různých místech zeměkoule a v rozličných komunitách. Žil s maorským kmenem Tuhoe na Novém Zélandu a několik měsíců pobýval v zenových klášterech ve Vietnamu. V muslimské komunitě rybářské vesničky v Malajsii studoval islám a po stopách hinduismu a budhismu procestoval s manželkou část Indie. V rumunském Banátu žil s katolickou komunitou českých imigrantů z 19. století a několik týdnů pobýval v pravoslavném klášteře v Transylvánii. Po stopách raného křesťanství pak projel severní Řecko a za kořeny tradiční flétny fujary procestoval Slovensko. Roku 2013 žil a farmařil s manželkou a dcerou v Naganu,
Jako umělec Ondřej Kano Landa vystupuje v improvizačních a celovečerních představeních s manželkou, a dále pak jako člen tibetsko-japonsko-české hudební formace "Inadanian" či sólově jako písničkář pod pseudonymem Ondra Ondori.

IWYS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.