Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


INDIE: Profesionální cestopisná projekce z pravidelného cyklu Pouští i pralesem v podání zkušeného cestovatele a přednášejícího Topiho Piguly.

Indie je zemí mnoha světů, přičemž při každé návštěvě lze poznat jen zlomek z nich. Na nábřeží ve Váránasí plápolající ohně olizující lidské mrtvoly a hned vedle kvete obchod s tvrdými drogami. Strávit několik dnů v tomto městě znamená nahlédnout pod pokličku zdejšího "svatého" života. Jiný rozměr má popíjení čaje v jedné z nejproslulejších čajových oblastí světa – v Darjeelingu. V okolních roklinách najdete divoké orchideje, kousek od nich  v turistické zóně získáte padělky čehokoliv. Indie je nesmírně rychle se rozvíjející se země - na jedné straně vesmírný výzkum a jaderné zbraně, na druhé je svázána sítí zákazů kastovního systému. O zlomcích poznání a zážitků ze své poslední indické cesty vám bude vyprávět fotograf a publicista Topi Pigula.

******************

Každý čtvrtek od 19 h až do konce dubna se můžete těšit na profesionální cestopisné projekce v podání nejlepších českých přednášejících – skvělých fotografů a vypravěčů. Navštívíme známé i neznámé kouty světa. Uvidíte cesty za poznáním i dobrodružné expedice do míst „kam se nejezdí“, některé dokonce ve 3D. Navazujeme na pětiletou tradici projekcí čajovny V Síti. Program
připravuje a za jeho kvalitu stále ručí známý cestovatel a ostřílený přednášející Lukáš Synek.

Vstupné dobrovolné | Široký výběr naších kvalitních čajů a jiných nápojů | Večerní nabídka hotových jídel
Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací. Rezervovat se můžete na www.dharmasala.cz nebo přímo na 
https://docs.google.com/a/dharmasala.cz/forms/d/1LtfqEzrjCE6Y76TfantQrKdxXQhRgq6kSi6mzdS7yx0/viewform

Profesionální cestopisné projekce nejsou pouze promítáním fotek z dovolené. Jedná se o autorský pořad, při kterém se předem připraveným způsobem kombinují obraz, hudba či jiné zvuky a další stimuly. Některá promítání jsou ve 3D.

PROGRAM – jaro 2014
6. 3. LADAKH ve 3D (Matěj Boháč)
13. 3. ISLAND (Pavel Svoboda)
20. 3. MAROKO (Lukáš Synek)
27. 3. KYRGYZSTÁN (Martin Krajíček)
3. 4. ČÍNA – Yunnan (Tonda Krása)
10. 4. INDIE (Topi Pigula)
17. 4. PALESTINA (Jiří Kalát)
24. 4. JAPONSKO na kole (Monika a Jirka Vackovi)

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.