Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

191 uživatelů půjde

hledání


www.psytrance.cz

Psy trance, Goa, Progressive, Electro, Chill out, Raggajungle weekend

Psychedelic weekend presented by Mystical Waves&Friends

PSYCHEDELIC MAIN STAGE::10 KW SOUND SYSTEM
live acts
NECROPSYCHO-LIVE (Shaman Films Records, Brazil)-dark psychedelic
AODIOIBOA-LIVE (Night Oracle Records, Germany)-goa sound
SHADES OF GRAY-LIVE (Beef records, Australia)-minimal

audio pilots
PETRIX (TranceCarpathiArts, Ukraine)-goa
SANDAL WOOD (Tribal Vision Records, Bulgaria)-progressive
ALAUTUN (Scared Evil Records, Austria)-psycore
PSYKOS (Psyence Records, Austria)-psycore
Djane Nem (Oxygen Records, Spain)-morning sound
Condor (Magicsphere, Slovakia)-morning sound
Sunset (Surface Tension)-full power
Ondrej Psyla (Mystical Waves, Goblin Records)-goa
Slater (Tribal Vision Records)-progressive
Plech (Tuesday Night)-dark psychedelic
Psyself (Independent)-night sound
Cejn (Zero Point)-progressive
Tranceformer (Yupisashi)-progressive
Martyzan (United Sound Experience)-goa
MP (HedoniX)-dark psychedelic
Djane Lolla (Zero Point)-morning sound
TMX (Slovakia)-electro
Rahma (Biologic, Slovakia)-dark psychedelic

2ND STAGE::5 KW SOUND SYSTEM
SILENT NOISE SOUND SYSTEM
full colour atmosphere stage
SLN djs + special guests (Magors, Space Patrol, Dave LXR) in many styles
deephouse
acidtechno
goa/psytrance
electrohouse/breakbeat
raggajungle/drum and bass
chillout/dub/reggae/funky/latino/triphop/ambient
Powered By
5 kW turbosound/colour lights/laser/uv decorations

CHILL OUT&AMBIENT COTTAGE::3KW SOUND SYSTEM
FATCAT & AMBIENTIUM-Live, Ambient Drift-Live (Independent), PETRIX (TranceCarpathiArts, Ukraine), Resolut, Skypper & S-cat + Tusha (Sukulent Sound, Czech), Dwaid (Mandalight), Plech (Tuesday Night), Peky (HedoniX), Ondrej Psyla (Mystical Waves, Goblin Records), Tranceformer (Yupisashi), Kapca (Psyalaska Crew), _H2O_ (Swazarm, č a r o v n a), Chanzzee (Sequoia.cz), Darjeel (Independent), Paq (Tribal Vision)

MYSTICAL CINEMA AREA

DECOS::
TranceCarpathiArts - UKRAINE
Elemental Deco Crew
Cybofunk
Eviczka - C17
Ivq String Decos

PROJECTION::
Koza, Kashmir, Nomm, 000333, Siggy, DAUPHIN

Pyrotechnical performance by Wildenbury
Theatre Performance by Cirque Garuda

ENTRANCE::
349Kč dva dny, 199Kč jeden den

MARKET AREA::
Mojito Bar by Invaze 23, 2xNormal Bar, Vega food,č a r o v n a tea room, Mithras Temple Bar, Space Tribe Clothing Shop, Flying Mouse Clothing Shop

MORE INFO::
Od pátku 19.6. do neděle 21.6. 2009 proběhne v rekreační středisku Věšín (okres Příbram) Mystical Ritual 2009 (open air).
Tento víkend pod širým nebem se ponese v duchu pátého ročníku, tentokrát s nabitějším hudebnim programem jenž vám nabídneme hned na třech scénách.
Main floor bude patřit Psychedelic Trance&Goa. Druhou scénu mají nastarosti Silent Noise djs a jejich pozvaní přátelé. Budou zde slyšeny styly electro, breakbeat, raggajungle, deephouse či acid techno. Třetí scéna bude umístěna klasicky ve velké chatě, kde si odpočinete u chill outové hudby.

Hlavní stage bude ozvučena 10 KW sound systémem od Luxoru..Vedlejší scéna bude hrát o síle 5 kw a chill out vytuní svým kvalitním zvukem Psyself.
Atmosféra v prostoru párty bude standardně utvářena UV aktivními plátny a 3D objekty od Elemental deco crew. Své plachty zapůjčí i Boruta ze Cybofunk.
Občerstvit se můžete na půdě 2 barů + 1 bar s míchanými nápoji. Pro zmlsané návštěvníky je připraven Spacebar od Mithras Temple.

Areál rekreačního střediska se nachází u prostřed lesa zhruba 3 kilometry od obce Věšín.
Účastníci party mají možnost se ubytovat ve dvou a čtyřlůžkových chatkách (rezervace nutná na info@mysticalwaves.com ). Rezervace bude platná do páteční 21 hodiny. Pro otrlé psyonýry bude vyhrazen prostor na stanování pod širým nebem. Sociální zařízení a pitná voda v prostoru zdarma . Parkování je rovněž zajištěno.V areálu kempu je bazén, volejbalové hřiště.
Více: http://www.brdy.borovice.cz/vesin.htm

Hlavní hvězdou letošního ročníku bude brazilský live projekt NECROPSYCHO účinkující pod vlajkou amerického labelu Shaman Films Records. Carmine Eugenio Tarsitano aka Necropsycho se přes styly jako hardcore, gabba, industrial dostal ke goatrancu a inspirován tímto stylem začal skládat okolo roku 2003 svůj osobitý zvuk charakterizovaný jako silný noční dark psychedelic. Běhěm své kariéry Necropsycho úspěšně složil mnoho tracků vydaných na kompilacích různých světových labelů jako Shaman Films Records, Triplag Music, Metropolis Records, Ultravision Records, No Comment Records atd.... V roce 2008 vydal své debutové album s názvem „Extreme Deformities“, které složil ve spolupráci s projektem Demonizz Bash. V této chvíli má evropské turné a zastávka v Čechách bude jeho poslední evropské vystoupení před odletem do rodné Brazílie.

Dalším bezesporu zajímavým účinkujícím bude projekt Aodioiboa z Německa, který u nás hrál před třemi lety a v létě chystá vydání prvního, oficiálního alba s názvem 27 Galaxies away na labelu Night Oracle Records. Live vystoupení uslyšíme při východu slunce ze soboty na neděli. Ukázky tvorby uslyšíte po kliknutí na odkaz http://www.myspace.com/aodioiboa
Doporučuje 10 freaku z 10 dotazovaných:).

Pro fanoušky progresivního stylu psytrance z domovského labelu Tribal Vision nás potěší svým hraním dj pocházející z Bulharska. Oblíbenými projekty, jenž hraje jsou například: Vibrasphere, Fitalic, Roman Rai, Tegma, Brisker & Magitman, Phatjak, D-Nox & Beckers, Antix atd. Jeho styl je fúze stylů progressive trance, progressive house, electro, minimal tech a breakbeat. Ve dvouhodinovém dj setu se nám představí Sandal Wood. Set k poslechnutí po kliknutí na odkaz: http://www.myspace.com/djsandalwood

Shades of Gray je projekt Michala Růžičky (DJ Schwa) a Nicka Westa z Beef Records. Tato spolupráce začala v roce 2006 odráží jejich rozdílný hudební vkus.
Jejich první vydaný vinyl – Simplicity (2007) přitáhl pozornost DJů a producentů jako Hernan Cattaneo, D-Nox, Nick a John Dalagelis, Pena, Guy J a dalších. Na začátku roku 2008 si čtyři jejich tracky vybral Juergen Dreissen a Oliver Klein, zakladatel labelu Mutekki. Vyšly na 12” vinylu na německém labelu Plus Minus (aka Mutekki) a byly velmi úspěšné - dostaly se do top 10 Beatport tech house žebříčku a top 3 v žebříčku prodeje vinylů na decks.de.
Shades of Gray prokázali i talent při remixování. Ramixovali taková jména jako je Ramon Tapia, Moonbeam a Deepchild. Jejich skladby byly na oplátku zremixovány například projekty Alexe Kenji, MOS, Hirtenfellner a Moonbeam.
Živá vystoupení The Shades of Gray jsou nezvyklou směsí housu, minimalu, techna a progressivu. Na pódiu remixují své tracky tak, že vrství našláplé groovy se složitými perkusemi a melodiemi. Zvuk plyne, mění se a zavádí posluchače na nečekaná místa.
V roce 2008 vychází další hudba Shades of Gray na labelech BEEF Records, Tribal Vision, Mutekki, Moonbeam Digital, Nightphunk a dalších.

Nesmíme zapomenout na dvojici djjů z Rakouska. Dj Psykos a Alautun jsou velmi aktivní na Rakouske scéne, kde organizují a hrají na spoustě eventu. Jejich styl hraní je temný noční dark psychedelic pohybující se v rozmezí 150 až 160bpm.

Na Silent Noise stagi se rozehraje pestrobarevná škála mnoha druhů elektronické muziky. V noci se na této stage bude hrát především psychedelické acidtechno, electrohouse, breakbeat, raggajungle, drum and bass a také deephouse (o ten se postarají djs z Magors sound systému-sety k poslechu na http://www.magors.pseudopolis.net). K ránu se rozezní goatrance a poté rozjede zajímavý tech-funk/electro/break set dj Dave z Luxor sound systemu. Přes den bude hrát host dj Andy svou koláž složenou z mnoha stylů jako je afro, latino, funky, drum and bass… Další djs přes den zahrají např. reggae, dubstep, progressive… k večeru se přitvrdí a sobotní noc poté vyvrcholí acidovým battlem Chrpa vs. Marwin. Na SLN stagi vystoupí v průběhu akce i hosté ze Space Patrol sound systemu a těšit se můžete také na vizuální projekci v podání Vje PytPyta.
Stage bude kompletně ozvučena, nasvícena a vydekorována vlastní DIY produkcí. Více informací včetně dokumentace z akcí najdete na http://www.sln.freetekno.cz

V prostorách chill outu se budou promítat přes sobotní odpoledne a podvečer filmy s tématikou mystična a ruzných rituálů.

Vstupné pořídíte na místě za 349 Kč na víkend. Jedna noc stojí 199 Kč.
V předprodeji vstupné za pouhých 300 Kč

Doprava
Souřadnice GPS: 49°36'56.8"N, 13°47'39.4"E

Auto
Z Příbrami jeďtě po silnici 19 směrem na Plzeň do Rožmitálu pod Třemšínem, na kruhovém objezdu na začátku Rožmitálu zahněte doprava a pokračujte po silnici 19 směr Plzeň a Věšín. Obcí Věšín projeďte po hlavní silnici (směr Spálené poříčí/Plzeň), po cca 1,5 km zatočte v lese prudce doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po 500 metrech jste na místě.
Z Plzně vyražte po silnici E49/20 směr České Budějovice, za obcí Bambousek zahněte doleva na silnici 19 směr Příbram. Této silnice se držte až do obce Míšov, pak pokračujte lesem cca 4,5 km, zatočte doprava na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín a po 500 metrech jste na místě.

Autobus
Přímé autobusy jezdí do Věšína z Prahy (Pá 17.15, 18.50 – Na knížecí, So 11:00 - Zličín), z Příbrami (Pá 18.17, 19.52, So 9.05, 17.00) a Plzně (Pá 18.30, So 7.45, 12.50, 15.30). Z Věšína pokračujte pěšky asi 2,5 km po hlavní silnici směr Plzeň, v lese pak zahněte doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po ní ještě 500 metrů a jste tam. Autobusy jezdí i do Rožmitálu pod Třemšínem – odtud po silnici směr Plzeň přes obec Věšín.

Vlak
Nejbližší nádraží je v Rožmitále pod Třemšínem, vzdáleném asi 7 km a moc vlaků tam nejezdí. Od něj běžte směrem do centra, podél hlavní silnice zahněte doprava, kolem kruhového objezdu rovně směr Plzeň, po 4 km dojdete do Věšína, po dalších 2,5 km v lese zahněte doleva na příjezdovou cestu do rekreačního střediska Věšín, po ní ještě 500 metrů a jste tam.

[ Mystical Ritual 2009 OA (19.6.-21.6.2009) / partyparty / 19.6.2009 / CR - Stredocesky kraj - Rekreační středisko Věšín (Okres Příbram) ]

LINKS
TRANCECARPATHIARTS DECOS - UKRAINE
NECROPSYCHO-LIVE (SHAMAN FILMS RECORDS, GUARULHOS - BRAZIL)
AODIOIBOA-LIVE (NIGHT ORACLE RECORDS, LEIPZIG - GERMANY)
SHADES OF GRAY-LIVE (BEEF RECORDS, SYDNEY - AUSTRALIA)
DJ SANDAL WOOD (TRIBAL VISION RECORDS, SOFIA - BULGARY)
DJ ALAUTUN (SCARED EVIL RECORDS, TIROL - AUSTRIA)
DJ PSYKOS (PSYENCE RECORDS, TIROL - AUSTRIA)
DJANE NEM (OXYGEN RECORDS, BARCELONA - SPAIN)
DJ SLATER (TRIBAL VISION RECORDS, PRAGUE - CZECH)
DJ ONDREJ PSYLA (GOBLIN RECORDS, MYSTICAL WAVES, PRAGUE - CZECH)
DJ PLECH (TUESDAY NIGHT, PRAGUE - CZECH)


PSYLA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ADAM_KADMON --- 21:15:16 28.6.2009
ACIDSPIRAL: taky nevim, ja vetsinu casu hopsal na acid uplne spokojenej:] daval jsem to asi tak v pomeru 2:1 ty stage:]

DARJEEL: tak si vem do holinky jezdecky bicik a priste se tesim na chutovy orgasmus;D
ja byl z nich nadsenej ze tam byli. maťo moc nemusim. mel jsem to taky presoleny, ale i tak jsem se s chuti zakous.
HELLENKA --- 21:03:02 25.6.2009
DARJEEL: jj ted si trefil hrebicek na hlavicku, zda se `))
DEATHKA --- 20:35:24 25.6.2009
co furt mate, dobra party to byla:-)
MAGICM --- 20:30:43 25.6.2009
PSYLA: me se libila taky (hudebne). Ona je cela situace tak trosku schizoidni. Dve jinak svele stage, (hlavni diky vypletum a "stinitkum" prekonala i bio), ale dohromady na jedny akci jim to proste nesedlo:)
DEATHKA --- 20:29:11 25.6.2009
MAGICM: o 350trid vejs
ACIDSPIRAL --- 20:24:45 25.6.2009
PSYLA: Druha stage byla fpoho,tecka
DARJEEL --- 20:15:53 25.6.2009
HELLENKA: neboj, decka ze slow foodu opravdu maji co vychytavat, si je na sunsare vemu trochu do parady a priste to bude o dost lepsi... cim je clovek niz, tim vys muze vystoupat!!! :)
PIZI --- 19:01:01 25.6.2009
Me se zase libila jen druha stage, ale ja nejsem typicky navstevnik psy akci.
ELS --- 18:45:55 25.6.2009
PSYLA: Hele ale nebylo to pořád k nevydržení... V jednu chvíli jsem si tam vážně užívala skvělej prosluněnej liquidík... V ten moment to bylo fajn zpestření... Pravda ale je, že po většinu času nic moc, no :P :/
PSYLA --- 18:43:36 25.6.2009
kazdopadne me se druha stage libila akorat to melo byt poresene jinak
PSYLA --- 18:37:39 25.6.2009
MAGICM:
ELS: ach ta druha stage..vim do budoucna
ELS --- 18:09:09 25.6.2009
MAGICM: ...souhlas...
MAGICM --- 15:58:19 25.6.2009
DAVELXR: hellenka je pripad sam pro sebe, ale nadruhou stranu, musis nekdy dat jeste kvalitni psy akci (bio, myst. les apod). aby jsi mel moznost srovnani. Oproti tekku je mystical o 10 trid vys, ale ve srovnani s klasickymi psy akcemi je dost propadajici, nema smysl si lhat do kapsy...
HELLENKA --- 14:47:39 25.6.2009
taky ze jo....)
priste si uz o psylovych akcich iluze fakt delat nebudu
TERKAS --- 13:09:06 25.6.2009
jo!:)
PSYLA --- 11:59:18 25.6.2009
DAVELXR: :))
DAVELXR --- 11:38:33 25.6.2009
HELLENKA: koukam pro tebe bylo vse negativni... priste zustan doma a mas to :))
CHAPORA --- 14:44:35 24.6.2009
veg slow food velke plus --jidlo bylo vynikajici a obsluha mila, dik, i za cely MR))
MLIBREVIRGEA --- 13:04:06 24.6.2009
HELLENKA: a ochutnala jsi tu listovou kapsu?? se spenatem a balkanem? ta byla ferova!