Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


Motivem letošního Dne Země je „Mezinárodní rok rodinných farem“, vyhlášený OSN.

Návštěvníci se mohou těšit na soutěže s ekologickou tématikou pro děti i rodiče, krátké přednášky k tématu, divadlo EKODOMOV a mnoho dalšího. Danou tématiku budou doplňovat informační a prodejní stánky. Jako každý rok byly osloveny místní školy s nabídkou účastnit se programu Dne Země. Celou akcí bude provázet kapela ŽIVÁ HUBA.

Mezi předvádějícími budou také ševci Krásovi z Novohradských hor. Jedinečná příležitost prohlédnout si ruční výrobu obuvi a případně si rovnou nějaká ty botky na míru objednat. :-) Ukázky z jejich práce: http://www.fler.cz/ottolin .

Jako tradičně se na programu podílí obecně prospěšná společnost Ekocentrum Koniklec a partnerem akce je provozovatel areálu společnost FSPM, a.s.

Kdo má chuť aktivně podpořit myšlenku Dne Země a něco konkrétního udělat pro životní prostředí kolem sebe, je vítán při úklidu odpadků v Modřanské rokli, a to v pátek 11. dubna. Úklid bude probíhat pod záštitou Ekocentra Koniklec, bližší informace podá PhDr. Dagmar Koucká, tel. 737 909 300.

Freestyle Park se nachází u Vltavy, při ulici Vltavanů, nedaleko ulice K Jezu (pod modřanským jezem), kde lze navštívit restauraci, nebo se lze občerstvit ve stáncích v areálu. Vstup na akci je zdarma. Den Země Prahy 12 je tradičně pořádán za finanční podpory firem působících na území městské části Praha 12.Více informací: http://www.praha12.cz/den-zeme-2014/d-33400

TAMARIX
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.