Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

26 uživatelů půjde

hledání


První letošní cvičení jógy zadarmo na Vyšehradě

Rádi bychom vás pozvali na letošní první jógu na Vyšehradě, která se bude konat ve čtvrtek 24.4.2014. Sraz bude v 19 hod. na metru Vyšehrad přímo před východem směr Kongresové centrum (mezi metrem a thajskou restaurací Tom Mňam).

Cvičit se bude jednoduchá jóga pro začátečníky, ačkoliv pokročilí jsou také srdečně vítaní. Napřed se trochu rozehřejeme, potom protáhneme po zimě ztuhlá těla, zacvičíme jednoduché jógové ásany, pak následuje relaxace a úvod do meditace Anapanásatí, kterou si také vyzkoušíme. Na konci pohovoříme o našem novém dobročinném projektu "Jóga pro Thajčátka", na který budete moci také přispět. Celý program zakončíme individuálními konzultacemi u čaje v útulné hospůdce Na Hradbách, takže pokud máte cokoliv, s čím si nevíte rady, tak se nás po józe zeptejte a my vám pomůžeme to vyřešit! :)

Jako každý rok předcvičuje Alef, učitel jógy a spisovatel, žijící v Thajsku a přijíždějící do Prahy na letní sezonu právě kvůli těmto cvičením. S sebou si vezměte hodně vrstev oblečení, protože večery jsou ještě chladné, dále nějakou jogamatku, karimatku, nebo jakoukoliv deku, kterou si můžete dát pod sebe, vodu a spoustu dobré nálady! :) Vezměte také svoje přátele, uděláme si příjemné cvičení venku v parku! :)

Termíny dalších cvičení na Vyšehradě, která se budou konat pravidelně každý čtvrtek, najdete tady: http://jogapraha.eu/data-cviceni/.

Pokud chcete pozvat svoje přátele na tuhle událost, pošlete jim její adresu: [ První letošní cvičení jógy zadarmo na Vyšehradě / sportsport / 24.4.2014 / ČR - Praha - Vyšehrad ]

ALEF