Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


ČÍNA - Yunnan: Profesionální cestopisná projekce z pravidelného cyklu Pouští i pralesem v podání zkušeného cestovatele a přednášejícího Tondy Krásy.

"Poznat všechny krásy obrovské Číny není během jediné návštěvy možné. Návštěva jihozápadní provincie Yunnan vám ale umožní poznat celou řadu z toho nejlepšího: vysokánské hory na jižním okraji Tibetu, tropické deštné lesy při hranicích s Barmou, dechberoucí soutěsky, buddhistické chrámy, tibetské kláštery, historická města i pestrou a stále živou kulturu okořeněnou bohatstvím národnostních menšin. Přijďte se podívat na Čínu z jiného pohledu, pestrou a zajímavou, která však rychle mizí pod nánosem modernity.

******************

Každý čtvrtek od 19 h až do konce dubna se můžete těšit na profesionální cestopisné projekce v podání nejlepších českých přednášejících – skvělých fotografů a vypravěčů. Navštívíme známé i neznámé kouty světa. Uvidíte cesty za poznáním i dobrodružné expedice do míst „kam se nejezdí“, některé dokonce ve 3D. Navazujeme na pětiletou tradici projekcí čajovny V Síti. Program připravuje a za jeho kvalitu stále ručí známý cestovatel a ostřílený přednášející Lukáš Synek.

Vstupné dobrovolné | Široký výběr naších kvalitních čajů a jiných nápojů | Večerní nabídka hotových jídel

Prosíme rezervujte se na akci předem, kapacita místnosti je omezena a při jejím překročení dostanou přednost hosté s platnou rezervací. Rezervovat se můžete na www.dharmasala.cz

PROGRAM – jaro 2014
6. 3. LADAKH ve 3D (Matěj Boháč)
13. 3. ISLAND (Pavel Svoboda)
20. 3. MAROKO (Lukáš Synek)
27. 3. KYRGYZSTÁN (Martin Krajíček)
3. 4. ČÍNA – Yunnan (Tonda Krása)
10. 4. INDIE (Topi Pigula)
17. 4. PALESTINA (Jiří Kalát)
24. 4. JAPONSKO na kole (Monika a Jirka Vackovi)"

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.