Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Autorské drama s tanečními choreografiemi, které mluví o tom, jak strašně snadné může být navždy nevidět pravdu... Dokud vám někdo neotevře oči.

Vážení přátelé divadla!
Dovolte nám, abychom vás srdečně pozvali na závěrečná a zcela poslední dvě představení našeho úspěšného autorského dramatu Divadlo pro Slepé 5. a 6. dubna 2014. Derniérou tohoto představení končí i jedna velká éra, kdy tohle představení utvářelo spousta lidí a kteří dali vzniknout jeho dnešní podobě - pojďte se s námi s představením rozloučit a třeba i zamáčknout slzu. :)
Můžete se těšit na nové taneční choreografie Jany Raily Hlavsové!
PŘEDSTAVENÍ NENÍ URČENO PRO ZRAKOVĚ ZNEVÝHODNĚNÉ, ale jedná se o...

...autorské drama, které mluví o tom, jak strašně snadné může být navždy umlčet pravdu a ztratit se v pohodlí všeobjímající společnosti. Dokud vám někdo neotevře oči.

Činoherní drama s tanečními choreografiemi o síle pravdy, strachu, ale i o lásce a nezdolnosti lidského ducha.
V předchozích letech se soubor s touto hrou zúčastnil divadelní přehlídky Tyjátrfest v Mostě, kde herečky Kateřina Soudková a Martina Panešová byly oceněny cenou za výjimečný herecký výkon.
Toto představení dále sklidilo uznání publika i v Malém vinohradském divadle či na letní přehlídce divadelních souborů na otáčivém hledišti v Týně nad Vltavou.

Těšíme se na vás!

ISLINGTON
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ISLINGTON --- 19:20:19 17.3.2014
Samozřejmě nejde o dvoudenní představení, jde o 2 představení, v sobotu a v neděli, vždy od 19:30.