Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

8 uživatelů půjde

hledání


Autorské klauzurní představení o seznámení a putování nejslavnější fiktivní laponské kapely Rockgenet. Představení je jazykově bezbariérové.

Premiéra představení proběhne 20. a 21. 3. 2014 vždy od 20:00 v atelieru R 102 na DAMU (Karlova 26, Praha 1). Cesta od vrátnice do atelieru bude značena. Chtěli bychom poprosit, pokud někdo už ví, který den se staví, jestli by to mohl napsat do komentářů, abychom věděli, jak na tom budeme jednotlivé dny s kapacitou:)

Ve vzdáleném severním kraji, který je plání pusta, kde je tak bílo až to bolí, žijí dvě osamocené, ale šťastné ženy. Promrzlá a do detailu prostá, holá krajina, je jim hřejivým domovem. Tyto dvě ženy Runa a Sola mezi sebou pěstují silný vztah, který však navenek není patrný, protože jim není vlastní se jakkoli emocionálně projevovat. Jsou svou podstatou málomluvné, ale když se ze sebe rozhodnou vypustit pár významově úsporných vět, jsou velice znělé, přímé a hlasité. Jedná se o laponský joik.
Z 200 km vzdáleného zakrnělého lesa, si je přišel poslechnout jen jeden starý statný sob. Nevědí zda je jim smutno a nebo naopak, protože cítí, že se musí posunout na jih, aby své publikum našly.

autor textu a režie: Barbora Burdová
dramaturgie a scénografie: Barbora Burdová, Jitka Pospíšilová, Lucie Wildtová
hrají: Jitka Pospíšilová, Lucie Wildtová
kostýmy: Jitka Pospíšilová
hudební nástroje: Lucie Wildtová
světla: Peter Gonda
video sestřih: Filip de Pina
pohybová spolupráce: Ellen Jerstad
grafická úprava: Zuzana Bitalová

_JITUSHE_
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
LUCIASW --- 12:07:24 16.3.2014
Omlouváme se, ale na valné hromadě jsme se usnesly, že lepší je začít v 20:00 :)