Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Z pravidelného cyklu cestopisných projekcí se tentokrát můžete těšit na Maroko. Leťte s námi do Afriky z pohodlí čajovny a s šálkem čaje v dlaních.

"Jak si užít exotické Marocké království a nezešílet přitom ze samozvaných pomahačů? O bakšiš si řeknou úplně za cokoliv...

Během okruhu kolem pohoří Vysoký Atlas se podíváme do legendárních měst Marrakéš a Féz, jejichž staré bazary dýchají středověkou atmosférou a bohatství jejich památek odráží arabskou kulturu. Na horkém jihu navštívíme původní Berbery žijící ve starých opevněných vesnicích, dále rozsáhlé palmérie, dunovou poušť u oázy Merzouga nebo příjemné údolí Dadés s kvetoucími mandloněmi.

Zajímavostí na závěr budou i ruiny římského města Volubilis a mohutné vodopády Ouzoud. To vše v doprovodu arabské a berberské hudby.

Rezervace a další informace ZDE.

******************

Každý čtvrtek od 19 h až do konce dubna se můžete těšit na cestopisné projekce se zárukou kvality v podání nejlepších českých přednášejících – skvělých fotografů a vypravěčů. Navštívíme známé i neznámé kouty světa. Uvidíte cesty za poznáním i dobrodružné expedice do míst „kam se nejezdí“, některé dokonce ve 3D. Navazujeme na pětiletou tradici projekcí čajovny V Síti. Program připravuje a za jeho kvalitu stále ručí známý cestovatel a ostřílený přednášející Lukáš Synek.

Vstupné dobrovolné | Široký výběr naších kvalitních čajů a jiných nápojů | Večerní nabídka hotových jídel

PROGRAM – jaro 2014
6. 3. LADAKH ve 3D (Matěj Boháč)
13. 3. ISLAND (Pavel Svoboda)
20. 3. MAROKO (Lukáš Synek)
27. 3. KYRGYZSTÁN (Martin Krajíček)
3. 4. ČÍNA – Yunnan (Tonda Krása)
10. 4. INDIE (Topi Pigula)
17. 4. PALESTINA (Jiří Kalát)
24. 4. JAPONSKO na kole (Monika a Jirka Vackovi)"

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.