Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

15 uživatelů půjde

hledání
11/4/2014 Hotflush Recordings takeover

SOUTH LONDON ORDNANCE (UK)
LOCKED GROOVE (BE)
ahZ
Jock The Lock
Milan Kroutil
KINOCIRKUS videomapping

http://www.facebook.com/events/675209602543988/
============================================

TERMINAL B je projekt, který přináší prostoru nákladového nádraží Žižkov zajímavou vizi hudebních nocí plných známých a přeci undergroundových Djů a producentů evropské a domácí elektronické hudební scény. Vznikl na podnět aktuálně bohužel častého jevu nechtěné invaze developerských projektů do pražských častí, kdy měl jeden takový vyrůst právě na místě Žižkovského nákladového nádraží. Našli se ale lidé, kterým tato informace nebyla jedno a pokusili se jednat s městskými zastupiteli a tento plán změnit. Přišli s ideou vytvořit v budově nádraží prostor, kterého účelem a náplní bude umění různých forem. Městská část Praha 3 schválila tento projekt na zkušební období a díky tomu bude toto místo oživeno divadlem, tancem a hudbou i prostřednictvím dramaturgie projektu Terminal B.

============================================

SOUTH LONDON ORDNANCE (UK)

Mladý, talentovaný producent z Londýna, který vstoupil na scénu současné elektronické hudby před dvěma lety. První věci vydává na Dub Records a postupně taky na 2nd Drop, Audio Culture anebo Hotflush Recordings. Přichází s inovativní house-tech-elektronikou a v Anglii je podporován uznávanými jmény jako je moderátorka Rádia 1 Mary Anne Hobbs anebo celosvětově známy producent Mosca. Popři produkování vlastních věcí je výborným DJem a venku je množství podcastů, například pro label Lucky Me, legendární XFM show, Rinse FM, FWD, anebo set pro Boiler Room.

http://soundcloud.com/south-london-ordnance
http://www.facebook.com/southlondonordnance


LOCKED GROOVE (BE)

je rovněž velice mladý producent tentokrát z Belgie a podobně jako SOL tvoří bass techno a hlubokou, místama až melancholickou house elektroniku se současným zvukem. Jeho produkce taky nachází domov pod labelem Hotflush Recordings, později pod Tigovým Turbo Recordings. Tyto společné jmenovatele nejsou náhodné, hosté druhého večírku pod hlavičkou Terminal B se znají a nebudou hrát na jednom pódiu poprvé. Navíc poskytnou formou workshopu své vědomosti z oblasti současné elektronické tvorby našim zájemcům.

http://soundcloud.com/lockedgrooves
http://www.facebook.com/lockedgroove


DJ ahZ

První ofiko hraní tohoto člena legendárního seskupení "Volnej průběh" proběhlo koncem léta 2001 v olomoucké Barumbě (RIP) a to z cdéček. Po dva roky tam pak pravidelně doplňoval pondělní večery pestrou směskou od ambientu a lounge music až po house a drumandbass. Po získání možnosti hmátnout si na vinyl definitivně odložil cdpack a přeorientoval se na desky. Od léta 2005 pak hraje pravidelně v olomouckém Metru, pro které tvořil i vizuály měsíčních programů. V současnosti žije v Praze a kromě pravidelného hraní po místních klubech spolupořádá party DrumiX, Shotgun Festival a zmiňovaný VPX. S kolegou KamCZou pravidelně již skoro čtyři roky připravuje Narovinu zlomenej podcast pro techno.cz. Seskupení "Volnej průběh", kterého je součástí a které sdružuje okrajovou hudbou zapálené blázny z Prahy (Touchwood, Stanzim, Nitrous, Rade) má také svůj pravidelný pořad na Radiu 1.

http://www.mixcloud.com/ahonznovak
http://www.techno.cz/nzp


Jock The Lock

Jock The Lock je sólový projekt Jaromíra Bednáře, pocházejícího z drsného kraje severní Moravy. V současné době žije již řadu let v Praze, kde nachází inspiraci a spřízněné duše. Jaromír byl odjakživa vášnivým posluchačem hudby, jako dítě a dorostenec chodil do hudební školy, kde hrál na klarinet a na kytaru. Získal tak základy rytmického a kompozičního cítění. Ve svých 20-ti letech propadl kouzlu - v té době - aktuálního drumandbassu a další elektronické hudby. Umělci jako např. Photek (Form And Function, Modus Operandi), Krust (Coded Language) a mnoho dalších, změnili jeho vnímání hudby. Ve své produkci má rád kontrasty strohosti s emočně silnou atmosférou. V současné době je inspirován aktuálním zvukem slučujícím prvky techna, garage, deep house.. a pracuje na debutové desce. Jaromír také spolupracuje s Garym Rostockem (Manchester, UK) v rámci projektu Atomise, s Josefem Sedloněm jakožto Universal Loosers a Philipem TBC pod jménem Slippery Jack

http://www.beatport.com/artist/jock-the-lock/107913/tracks
http://soundcloud.com/byzonek/slippery-jack-sitting-in
http://www.mixcloud.com/jaromir-bednar


Milan Kroutil

Pražský DJ a promotér, který miluje muziku různých žánrů a různého tempa, co je znatelné i v jeho vlastních setech, rád hraje pro publikum, které dokáže vnímat a dovolí mu být eklektickým. Jeho sety nejsou jenom náhodně vybrané věci, tracky si dopředu selektuje a má k nim vymyšlený příběh. Neustále sleduje nové věci, které rád hraje a zažívá přitom energii a překvapení společně s posluchači. Není vybíravý, ale nehraje často, protože se dle jeho slov chce na hraní těšit a ne 'jít do práce'. South London Ordnance je pro něj splněným snem, protože je v současnosti spolu s Bodikou jeden z jeho nejoblíbenějších producentů. Milan Kroutil vlastním jménem Marek Olchava je spoluzakladatelem Terminalu B stejně jako letního pražského večírku La Bella Vida.


KINOCIRKUS videomapping

KinocirKus je otevřený a nezávislý kolektiv sídlící v Praze. Spojuje nás vášeň k živým audiovizuálním vystoupením, interaktivním instalacím a experimentům s novými médiemi a technologiemi. Naším cílem je vytvářet inovativní prostory kde dochází k propojení lidí a jejich interakci s okolím.
KinocirKus je eklektická mezinárodní směs VJů, vizuálních umělců, sochařů, animátorů, filmařů, programátorů a fotografů. Naše projekty kombinují architektonický mapping, video mapping, interaktivní instalace, VJing a živá audiovizuální vystoupení.

http://www.facebook.com/kino.cirkus.page


============================================


SOUTH LONDON ORDNANCE (UK)

Based in London, this young and talented guy has entered the local electronic music sceen two years ago. His first releases came out on Dub Records and afterwards his music is spread by 2nd Drop, Audio Culture and Hotflush Recordings. He comes with an inovative tech-house-electronica and in UK he has been supported by legendary names like Mary Anne Hobbs from Radio 1 or Mosca. In addition to his music, he is a brilliant DJ as well and there are lot of different podcast for example for Lucky Me, legendární XFM show, Rinse FM, FWD, or his set for Boiler Room.

http://soundcloud.com/south-london-ordnance
http://www.facebook.com/southlondonordnance


LOCKED GROOVE (BE)

He is also a very young producer from Belgium and he admires similar stuff as SOL - deep bass techno eventually melancholic house electronica with contemporary sound. His production finds its home at Hotflush Recordings and Tigo's Turbo Recordings. These connections between our guests are not random, they are friends and played together many times before. Moreover we are offering a workshop with both of them.

http://soundcloud.com/lockedgrooves
http://www.facebook.com/lockedgroove


Jock The Lock

Jock the Lock is a name of a solo project of Jaromír Bednář, who comes from rough part of the North Moravia. Nowadays he lives in Prague and he has found there an inspiration and soul mates. He has been loving music since ever and as he boy he went to music school where he played clarinet and guitar. As a teenager he was charmed by drum'n'bass and other electronic music. One of his big influences is Photek (Form And Function, Modus Operandi) or Krust (Coded Language). In his own production he uses contrast of curtness and strongly emotional atmosphere. Lately he has been influenced by contemporary sound that connects fragments of techno, garage, or deep house and he's preparing his album. Jaromir also cooperates with Gary Rostock (UK) on project called Atomise, with Josef Sedloň as Universal loosers and with Philip TBC under the name Slippery Jack.

http://www.beatport.com/artist/jock-the-lock/107913/tracks
https://soundcloud.com/byzonek/slippery-jack-sitting-in
http://www.mixcloud.com/jaromir-bednar


Milan Kroutil (CZ)

is a DJ and promoter from Prague who loves music of many kinds and rates and you can feel it when you see him playing live. He appreciates an audience that is empathetic and makes him to be eclectic. His sets are not only random tracks but he selects them very carefully and creates a story out of them. He's checking out for a new stuff constantly, and than he shares the moment of an excitement right there with his audience. He doesn't play regularly because he really wants to enjoy it and not to feel like it's a job. South London Ordnance is his dream came true because he is one on his favorites together with Bodika. Marek Olchava aka Milan Kroutil is a cofounder of Terminal B project as well as summertime event La Bella Vida.


KINOCIRKUS

Kinocirkus is an open and indipendent collective based in Prague, that grew in love for live A/V performances, interactive installations, and experimenting with new media and technologies. Members include an eclectic, international mix of VJs, video artists, sculptors, animators, filmmakers, programmers, and photographers.
Our aim is to construct innovative spaces where people can connect and participate with their surroundings. Our projects combine architectural mapping, video mapping, interactive installation, VJing and live audio/visual performance.

http://www.facebook.com/kino.cirkus.page

---------------------------------------------------------------------------
http://www.viceaudio.com/
http://www.facebook.com/viceaudio.rentalprague
---------------------------------------------------------------------------

BEYONDMATTER
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
B6K --- 20:00:48 8.4.2014
Producentský workshop s SOUTH LONDON ORDNANCE a LOCKED GROOVE proběhne v pátek 11.4. od 19:00 do 21:00 ve FUTURUM MUSIC BAR (Zborovská 82/7, Praha 5-Smíchov)

Kluci dělaji tracky v ABLETON a LOGIC. Po absolvování workshopu budeš připravený taky vydávat na HOTFLUSH recording
Workshop je zdarma.
B6K --- 8:28:13 7.4.2014
B6K --- 15:50:23 31.3.2014
akce volny vstup:
(pokud nemas FB napis sem do komentu)
▲VYHRAJ 5x VOLNÝ VSTUP▲
★ sharuj tento status★
= ze všech lidi, kteří nám takto pomohou s propagací vylosujeme (ve čtvrtek 3.4.2014) 5 lidí, kteří od nás dostanou volný vstup) vyhneš se tím i čekání u vstupu a půjdeš přímo dovnitř, protože jsi vítěz!
A nejen že půjdeš rovnou dovnitř, ale půjdeš hned na bar, kde dostaneš pivo. Fér ne?
https://www.facebook.com/events/603465459740983/?ref=22
B6K --- 13:20:42 26.3.2014
v pondeli na FB strankach TERMINAL B zacne soutez o volne vstupy.
Cekuj!
B6K --- 23:08:52 21.3.2014
Pratele, a zvlast fanousci South London Ordnance a Locked Groove: behem nekolika malo dni oznamime misto a cas konani producentskeho workshopu s obema jezdci Hotflush Recordings.
Zvani jsou nejen producenti, ale kazdy, kdo chce videt a slyset jak vznikaly tracky, ktere je oba dostaly az pod Hotflush kridla.
Tesime se. A moc!
B6K --- 11:15:55 21.3.2014
Tin Man, Failex
South London Ordnance, Locked Groove
Sigha, Shifted
Kuedo, Peverelist
Mumdance, Mickey Pearce
tba
tba
B6K --- 23:28:34 16.3.2014
Bojujeme s casem a spoustou uredniku. Prosim pomozte nam sirit event.
Dik a tesice velice!!
https://www.facebook.com/events/603465459740983/