Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Láká vás kariéra ve vědě a výzkumu? Možná i v zahraničí?

Láká vás kariéra ve vědě a výzkumu? Nevíte, kde inzerovat své CV? Potřebujete profesionální fotografii pro CV? Zajímají vás názory zkušených výzkumníků? Zkušenosti expertů na navázání zahraniční vědecké spolupráce? Jaké jsou výhody mobility? A co potom možnosti získání vědeckých grantů?

Navštivte dne 19. 3. 2014 prostory v Národní technické knihovně a získejte odpovědi také na svoje otázky! Přizvěte svoje spolužáky a kolegy! Od 10 do 16 hod. vám budou k dispozici konzultanti, kteří vám představí služby celoevropské sítě Euraxess. Profesionální fotograf vám zdarma udělá snímek na vaše CV, které potom za naší asistence můžete nahrát na portál Euraxess jobs a dát tak zaměstnavatelům o sobě vědět (své aktualizované CV si nezapomeňte přinést na USB!) Celé odpoledne navíc budou probíhat přednášky, panelové diskuse a workshopy, na kterých rozhodně nesmíte chybět!

Euraxess je celoevropská síť kanceláří, které bezplatně poskytují informace a pomoc jak přijíždějícím, tak vyjíždějícím výzkumným pracovníkům. Prostřednictvím portálu www.euraxess.cz získáte praktické informace o pracovním i běžném životě, stejně jako informace o pracovních příležitostech a možnostech financování výzkumu. Všechny služby nabízené sítí EURAXESS jsou zdarma.

DOBINKA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.