Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


http://www.ceske-hospudky.cz/hospudka.php?uid=12310

Sjezd Starých Sci-fi Rarit, rezervujte si, prosím, večer 3. března od 17.30 (nebo později, jak Vám to vyjde). Sejdeme se zase v salonku restaurace Ska

Vážené Staré* Scifistické Rarity, již za měsíc (a únor je zatra krátký) je tu Jarní Sjezd SSR, rezervujte si, prosím, večer 3. března od 17.30 (nebo později, jak Vám to vyjde). Sejdeme se zase v salonku restaurace Skanzen na Florenci. Dejte včas vědět, zda se Vám to hodí, Jolana musí ještě upřesnit velikost rezervace. *** Srdečně zvou Jolana, JWP (OZ) a Zdeněk Rampas Adresa a info: Skanzen (ideální místo pro rezervaci dinosaurů) Praha 8 – Karlín, Sokolovská 23 http://www.ceske-hospudky.cz/hospudka.php?uid=12310 * staré služebně, nikoli však duchem či tělem.

GROBENIUS
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
TATKA --- 13:25:26 18.2.2009
No čéče vznikl mi malý problém, že můj syn má 3.3. jako na potvoru koncert své kapely, kde hraje na basu. Už jsem mu naznačil, že asi dám přednost SSSR, protože vás vidím jednou za uherský rok, kdežto on má ty koncerty častěji. Možná to ale nakonec obé zkombinuju, ještě uvidím; jestli ten koncert začíná později než v 8, půjdu vás pozdravit a pak se přesunu do toho bigbítového klubu.