Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

14 uživatelů půjde

hledání


Trýzeň


www.facebook.com/filmtryzen

režie Jakub Sládek

19 minut, drama, černá komedie
Umělec posedlý dokonalostí barokních mistrů nachází inspiraci uvnitř Carravagiových pláten. Naplněný pocity méněcennosti a vlastní nedostatečnosti podléhá děsivým snům, kde je vystavován nekončícímu ponižování. Uhranut obrazem Judithy stínající Holoferna, nachází dívku, ve které vidí svoji Artemisiu Gentileschi, jež v něm znovu podnítí touhu tvořit. Sebejistě instruuje svoji modelku. Avšak jeho umělecké ambice se stávají zvrácenými tužbami po absolutní dokonalosti skrze utrpení. Film se pohybuje na hranici hororu a černé komedie.

trailer http://youtu.be/Vq8b0ek_7ZY

Asstma
www.bandzone.cz/asstma
„... a tak když jsem zbyl v kapele sám, jsem začal ty písničky zpracovávat po svém. Začal jsem nahrávat zvuky místo bicích a doprovázel se, jak to šlo, chtěl jsem přece hrát industriál! Pak mě napadlo, že bych mohl dělat vlastně i díla experimentálních básníků a mohl bych je i vykrást a vůbec, mohl je třeba i vysamplovat a nebo bych mohl zkusit zaznamenat tu situaci, kdy jsem je četl a jejich text se dostával do mé hlavy a stal se mým textem. Mohl bych taky zvukově nahrát, co kolem sebe vidím, mumlání míst. Anebo bych mohl dělat tak moc emo, až se za sebe budu stydět. Anebo bych mohl zhudebnit svoji vlastní pýchu, svoji křupající páteř, či odbornou přednášku s citacemi a poznámkovým aparátem... a nejlépe všechno najednou.“

Mlha
www.bandzone.cz/mlha
Dívčí hudební duo mlha představuje spjení klavíru (Lucie Byronová) a violoncella (Natálie Hošková) s občasným zpěvem obou hráček. Jedná se o vlastní zkomponovanou hudbu a zhudebněné autorské texty. Jsou zde prvky vážné hudby, jazzu, noise, folku i ambientu. Mlha navozuje mlhavou, melancholikou, poetickou, někdy smutnou a někdy hravou atmosféru.

HAGGISH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
DIMINATASA --- 10:24:18 22.3.2014
Dekuju za pozvani, ale zorvna ten ten termin hrajem :-( Ale kdyby to jen trosku bylo mozne stavim se :-)
MARKIZ --- 17:19:22 20.3.2014
Sháníme látku 2,5 x 1,6 metru na projekci - nevali se nekomu doma? Projektor je jiz poresenej.
HAGGISH --- 3:32:50 3.3.2014
ke komu se ještě nedostal plakátek: