Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

1 uživatel půjde

hledání


Lítáte kolem svých dětí jako hadr na holi?
Zachází s vámi šéf jako s kusem hadru?
Máte problém s tím, že jste často na hadry?

Spílá-li Vám partnerka do hadrníků, jednoduše své oblečení vyřaďte ze šatníku. Půjdete-li jí příkladem, třeba zapátrá v nacpané skříni i ona a pak můžete oba za odměnu vyrazit do
A Studia Rubín na něco malého k snědku, voňavou kávu či dvojku červeného… kde se těch hadrů už jednou provždy zbavíte a ještě uděláte dobrý skutek!

Srdečně Vás zveme na nultý ročník akce Daruj hadry – charitativní bazar s oblečením.
V neděli 2. 3. 2014 od 15 hod v A Studiu Rubín (příjem oblečení už v dopoledních hodinách, od 9 do 11 hod).

Přineste nám vyřazené svršky (dámské, pánské či dětské oděvy, boty, kabelky, šperky), přibalte k nim nějakou tu sladkou či slanou dobrotu vlastní výroby a pozvěte všechny své přátele, tetu Bětu nebo toho fešáka ze včerejšího večírku. Navíc můžete i něco vyhrát!

Darované oblečení, boty, šperky a doplňky budeme prodávat a výtěžek věnujeme organizaci Dobrotety, která zajišťuje pomoc dětem a rodinám v těžkých životních situacích.
Více na http://dobrotety.cz

Pokud máte doma malé raubíře, které by neměl kdo hlídat, připravili jsme pro ně dětský koutek i s paní na hlídání. O Váš hladový žaludek či vyprahlé hrdlo se s radostí také postaráme. Čeká Vás příjemná atmosféra originálního divadelního baru s hudebním podkresem (hlavně tedy hadr-rock) a filmovým promítáním (akční trhák s Brucem Willisem
Die Hadr jednička, dvojka i trojka).

Kontakt: darujhadry@gmail.com, popř. volat naši hlavní hadrnici Terku: +420 606 305 414

Rádi bychom Vás požádali, zda byste mohli oblečení, které chcete darovat, přinést vyprané
a pokud možno vcelku, s knoflíky a bez děr.  A když se Vám bude chtít, můžete ho tu a tam pohladit žehličkou, než k nám vyrazíte. Předem děkujeme!

MARCI
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.