Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


Depressive Disorder (CZ), Formalin (DE), Amnistia

Na letošní rok nachystala svůj nový materiál řada elektronických formací. Tři z nich bychom vám rádi živě představili v rámci chystaného večírku v sobotu 12. dubna 2014 v pražském klubu Rock Café. O vaši pozornost budou ten den soupeřit domácí Depressive Disorder, Amnistia z Lipska a berlínští Formalin!

Německá EBM formace Amnistia působí na německé scéně víc než dekádu. Během své existence vyprodukovala čtyři řadová alba, ve kterých sází na podmanivou atmosféru a ne nadarmo patřila k vrcholům Electro Prague Festivalu vol.9 v roce 2008, při kterém se premiérově představila českému publiku. Amnistia do Prahy přiveze ještě horkou desku "Anti#Versus", kterou vydala teprve před pár dny a nabídne nám průřez starší tvorbou, tak i ochutnávku z novinky.

Mladá dvojice Formalin patří k nejžhavějším nadějím berlínské scény posledních let. Gabor a Thomas produkují chytlavou elektroniku, o společné pódium se dělili např s Hocico či Leæther Strip a pod svá křídla je vzal vydavatelský kolos Out of Line. I oni letos vydají novou desku, jejíž termín vydání prozatím není znám. Formalin se představí v České republice vůbec poprvé.

Letošní jaro na české elektronické scéně bude ve znamení nové desky Depressive Disorder s názvem "Sep7em". Pražsko-brněnská formace, označovaná jako 'EBM s přesahem' svůj nový materiál nejen slavnostně pokřtí na této akci, ale jako headliner večera i živě představí nové skladby.


Vstupenky na akci budou k dispozici pouze na místě za skvělou cenu 190,- Kč.

NEPHILIM
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.