Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


Jsem obyčejný Tibeťan. Znám život na tibetské vesnici i v čínském velkoměstě. Chci vám představit tradiční i modernizující se Tibet.

"Jsem obyčejný Tibeťan pocházející z malé vesnice. Dospívání jsem prožil na čínských školách. Znám život na tibetské vesnici i v čínském velkoměstě. Sledoval jsem vývoj ekonomiky, vzdělávání, náboženství, architektury a kultury v posledních několika letech jak v Tibetu, tak v Číně. Rozumím názorům a myšlenkám dospívajících Tibeťanů na tibetském venkově, ve městě i v čínských městech. Proto chci všem, kteří mají zájem, představit tradiční i modernizující se Tibet. 

Poslední dobou jsem měl možnost vyzkoušet si také roli cestovatele ve vlastní zemi a proto Vám můžu poradit, kudy, jak a kdy se v Tibetu cestuje. Máte-li ohledně Tibetu jakékoliv otázky, přijďte se mně zeptat."

V úterý 4. března v čajovně Dharmasala od 19.00 budete moci diskutovat s Tibeťanem jménem Yeshi, který přicestoval do naší země na několik měsíců. Spolu s ním přijde Kelsang Lhamo, Češka žijící již několik let v Tibetu.

Vstupné je dobrovolné (doporučený příspěvek 100 Kč), rezervace doporučena. Více informací a rezervace na našem webu: 
http://www.dharmasala.cz/wp/4-3-muj-zivot-v-tibetu-beseda/

DHARMASALA
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.