Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

12 uživatelů půjde

hledání


UNKILLED WORKER MACHINE, AVVIKA, NEZAPOMĚŇ

Tak jo, co přišel z Mostu mejl, že maj potíž s financema je po pár měsících prokrastinace upečenej tenhle koncert:

UNKILLED WORKER MACHINE – něco mezi kovbojem a továrnou. Rezavá a hlasitá hudba, která hrozně maká, ale je pod tim trochu cejtit i Townes van Zandt. A celý je to ještě politý pivem.

NEZAPOMEŇ – crust-punk z helly, taky moc dobrá kapela! Není to ta tísícátá variace na tragedy, není to crust pro crust, ale punk, co je doopravdy žitej/živej. Není to kapela jen tak pro legraci. Hudebně je cítit  družba s Rožnovem, což je super!

AVVIKA – nová  kapela, komplot mezi Prahou, Děčínem a Švédskem.  Trochu emo, trochu postrock a politika. Všechno o čem zpívaj vypadá v jejich podání hodně uvěřitelně, takže to zacloumá i s kdejakym cynikem.

Výtěžek z koncertu půjde na komunitní centrum v Mostě – Ateneo. Je to místo, který je svým fungováním blízký antikapitalistickým myšlenkám a od toho se odvíjí i obsah – nabízí spousty zajímavých přednášek, workshopů, promítání, koncertů, ale třeba i společných veganských obědů a hromadných cyklovýletů.  Financování Atenea zajišťují dobrovolní přispěvatelé, občas ale i tak teče do bot…

HIMLOJ
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.