Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

5 uživatelů půjde

hledání


3x STAGE / DNB - TECHNO - TEKNO https://www.facebook.com/events/616871088367936

KS Bůrovce - Topolná u Uh.hradiště
Popis

▬▬ ★ MUSIC STORM 2014 ★ ▬▬
▬▬ KS BŮROVCE - Topolná u Uh.Hradiště ▬▬

MEGA PÁRTY VE VNITŘNÍCH PROSTORECH KULTURNÍHO STŘEDISKA BŮROVCE JE TADY !!

Nenech si ujít jedinečnou párty ve Zlínském kraji, která se uskuteční v areálu Bůrovce v Topolné u Uherského Hradiště a to hned na třech stagích!!
Na hlavním flooru budou mezi headlinery patřit šéf Brněnské Redrum crew a jeden z technicky nejzručnějších djů v ČR X.MORPH, dále pětinásobný vítěz ankety Czech Drumandbass Awards v kategorii dj roku PIXIE nebo nadějný ostravský dj a producent BIO. Druhá stage se ponese v rytmu housu a techna a vystoupí zde například legendární brněnský matador PETER PEA či zakladatel úspěšné moravské agentury Strobe LUCASCH. Na třetí, undergroundové sklepní tekno scéně se představí sousedé z Rakouska PAT WEBSTER a MICHI dále brněnský talentovaný producent IZZI od Flegmatek squad a své live vystoupení nám také předvede producent ze Žďáru nad Sázavou HOULER.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

MAIN DRUM´n´BASS STAGE► PIXIE
T2B sound , Let it Roll
http://www.motionbooking.cz/artists/pixie/

► X.MORPH
http://www.redrumcrew.cz/
http://drumandbass.cz/
http://redrum.rave.cz/mp3/x.morph_03.2010_drumix_dnb_mix.mp3

► BIO
jump-up.cz , frogs on Acid , Mixedbooking , Dynamo Destroy
https://www.facebook.com/frogsonacidofficial
https://www.facebook.com/dydesound
https://www.facebook.com/mixedbooking

► PEX & FANTEK
Mixedbooking , Dynamo Destroy
https://soundcloud.com/pexcz
http://dnbplay.cz/pex
https://soundcloud.com/fantek23
http://www.mixcloud.com/fantek/
https://www.facebook.com/mixedbooking

► CALOOSH
https://www.facebook.com/mixedbooking
https://soundcloud.com/caloosh

► SHUMAFUCK
http://www.acidfreaks.cz/

► FISH
Boom Bác
Sound powered by GROOVE AUDIO
Lights & Laser show by MMLights
https://www.facebook.com/MMSound.LaserShow

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

TECHNO STAGE

► PETER PEA
http://www.nakedrec.com/
https://soundcloud.com/peterpea
https://x.mixcloud.com/peterpea/
http://dj.beatport.com/peterpea

► LUCASCH
https://www.facebook.com/djlucasch
http://www.strobe.cz/

► CZIDA
http://www.idj.cz/czida/
http://www.mixcloud.com/IvanCGrepl/
https://www.facebook.com/pages/Kotel-Bojler-crew/111408375580731?fref=ts
https://www.facebook.com/mixedbooking


► MILDEE
https://www.facebook.com/djmildee
http://www.strobe.cz/

► ENJOY
https://www.facebook.com/mixedbooking

► WITEEZ
https://www.facebook.com/mixedbooking

► VOJTAS
http://www.acidfreaks.cz/


Sound&Lights powered by GROOVE AUDIO


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

TEKNO STAGE


► PAT WEBSTER / Austria
FUS sound system

► MICHI / Austria
FUS sound system

► LIVE IZZI
http://izzi-flegmatek.tumblr.com/
http://flegmateksquad.cz/
https://soundcloud.com/flegmatek-izzi

► LIVE HOULER
http://www.acidfreaks.cz/
https://soundcloud.com/houler303freaks

► PAT T3K3N
Teken sound system
https://www.facebook.com/groups/123489095126/

►ANONIM
Teken sound system
https://www.facebook.com/groups/123489095126/

►PULECZ
Teken sound system
https://www.facebook.com/groups/123489095126/

►JAMMAL
http://www.acidfreaks.cz/
http://www.mixcloud.com/jammal23/

Sound&Lights powered by TEKEN sound system

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vstupné
do 22:00 100,-
od 22:00 120,-

Parkování zdarma !

Pro dovoz/odvoz ze směru Uherské Hradiště volej 777 888 854 / scorpio taxi - 6osob
Pro dovoz/odvoz ze směru Otrokovice volej 774 413 333 / vassalo taxi - 6osob

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SOUTĚŽ A VYHRAJ VOLNÉ LÍSTKY NA PÁRTY !
Pozvi na akci všechny své přátele a napiš do příspěvků na jakého dje se nejvíc těšíš.
15.3.soutěž končí a vylosujeme 15 výherců kteří získají volný lupen .

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


ARTIST


▬ Pixie
představitel pražského soundsystému T2B, se za gramofony postavil poprvé před 12ti lety. Techno, kterému se věnoval zpočátku, vystřídaly velmi rychle zlomené beaty - první drumandbassové vinyly měl Pixie ve své sbírce již v roce 2002. V té době se setkal s DJem Washem a členy nově založeného soundsystemu T2B. Společně s nimi vytvořil z této, tehdy neznámé, crew jeden z nejznámějších a nejžádanějších domácích drumandbassových soundů (dnes je členem také další z předních domácích dnb osobností, DJ Suki). T2B pořádají hudební akce po celé republice a mají své pravidelné party také v Praze. Nejznámější z nich, Jungle dnb session pořádaná v klubu Cross, patří již několik let k nejoblíbenějším pražským dnb nocím.
Pro Pixieho jsou typické přesné, rychlé a nápadité mixy, pro které má velký respekt nejen u publika, ale také u mnoha ostatních DJs na dnb scéně. Z jeho vystoupeních je cítit velká energie, jeho sety mají spád a jsou nabité peckami, které nechají jen málokterého návštěvníka party v klidu. Není proto divu, že byl právě on zvolen v anketě Czech Drumandbass Awards nejlepším DJem roku 2007, 2008, 2009, 2010 a 2012.
Pixie se prostě snaží mít ve svém tracklistu vše, co má zajímavý nápad a myšlenku. A hlavně – u čeho se lidi budou bavit!
Drumandbass ovšem není jediná Pixieho parketa, již delší dobu také hraje breakbeat/electro house a dubstep.
Své djské umění nepředvádí jen v české republice, ale byl také v Rusku, Německu, Rakousku, Polsku či Slovensku. Za ta léta měl tu čest si zahrát po boku většiny světových djs a producentů.


▬ X.Morph
začal se DJingu vážněji věnovat kolem roku 1999/2000 a od té doby si vydobil postavení jednoho z nejuznávanějších a technicky nejzdatnějších DJů, které může naše dnb scéna nabídnout. Jeho DJské sety jsou velmi svižné, zábavné, zvukově propracované a vyvážené. Svými dlouhými a přesnými mixy si dokáže téměř okamžitě podmanit publikum, a nejen u tohoto stylu. X.Morph má stejně tak dobrý cit i pro breakbeat, zde je o něm bez ostychu možné říci, že tak progresivně jako on, v ČR breakbeat nikdo nepodává. Díky svým schopnostem se již roce 2003 stal vítězem slovenské soutěže o nejlepšího drumandbass dje „Jim Beam Wanted d’n’b DJ 2003”. Od té doby zahrál snad na všech větších openairech (Let It Roll, Hradhouse, Creamfields, …) a ve většině klubů v rámci ČR, ale i Slovenska. Je členem a zakladatelem brněnského sdružení Redrum a rezidentem party Stepslet a Free DNB Mondays v brněnském klubu Fléda. V roce 2011 tak již dlouho patří mezi úplnou českou DJskou špičku.

▬ Peter Pea
spojil své začátky s rozhlasem. V roce 1998 vytvořil na vlnách Rádia Jih speciál o taneční scéně Club Overground a zároveň jako techno live-act začal obrážet české kluby. Odstartoval také kariéru novináře a hudebního recenzenta a společně s pražským projektem Frohikey spustil techno netlabel Tetris.

Prvním oficiálně vydaným trackem z jeho dílny se stal remix pro českou značku Virtual Label v roce 1999. Peter Pea se kromě živé produkce soustředil na pořádání klubových nocí, stál například u zrodu úspěšné jihomoravské taneční párty Pulse Wave Transporter.

V Brně patřil ke spoluzakladatelům Sedmé Velmoci - jediné chill-outové noci v Česku, podepsán je také pod proslavenými klubovkami Tranzistor nebo Quattro. Kromě promotérské činnosti se věnuje českému nezávislému labelu Naked Records, jehož je spolumajitelem.

Své sety označuje jako barevné pohádkové techno v celé škále tvrdosti, nebojí se ani house, breaků či minimalu. Vedle mixování muziky stále vydává, jeho tvorbu naleznete na značkách Naked Records či Isis Recordings.

▬ Lucasch
je zakladatelem a majitelem agentury Strobe, která se zabývá pořádáním parties a bookingem DJs. On sám se DJingu aktivně věnuje již od roku 1999. Působil jako rezident v klubech Quadro, Euro Club a německém Prison Clubu. Jeho domovským a rezidentním klubem je klub Mír v Uherském Hradišti, ve kterém pořádá pravidelné parties pod hlavičkou Strobe. Z producentů jsou jeho oblíbenci Anderson Noise, Renato Cohen, Raul Mezcolanza, Samuel L Session, Spiros Kaloumenos, Axel Karakasis atd. Zahrál si na spoustě klubových akcí po celé moravě ale také v čechách a na Slovensku, např. v klubech Roxy Praha, Paradogs Praha, Účko Bratislava, Metroklub Šala, Barumba Olomouc, Fabric Ostrava a na větších akcích jako např. Hradhouse 2002, Hradhouse 2003, Hradhouse 2010, Apokalypsa, Ibiza Night, Golden Techno, Ruhr In Love 2004 (D), Summer Trip 2003 (D), E-Lake Festival 2004 (L), Stereodrome (SK). Vystupoval v nejlepších klubech v Německu, Rakousku, Belgii, Slovinsku, Lucembursku, Švýcarsku, Polsku, Bulharsku, Slovensku po boku djs jako např. Marco Bailey, Adam Beyer, Rush, Dave Clarke, Chris Liebing, Marco Carola, Sonique, Moguai, Tomcraft, Marusha, Eric Sneo, Toni Rios, Felix Krocher, atd. V současné době hraje především techno a vyjímečně od něj můžete slyšet i tech-house.

▬ Bio
začal s DJingem v roce 2005 se soundsystémem Deratex. V roce 2006 založil portál Jump-up.cz s Tonym a Dinem ze západních čech a začal rozšiřovat svůj oblíbený drum and bassový sub-žánr mezi českými posluchači. Pro ještě větší potěchu českému lidu se téhož roku vrhnul i na skádání elektronické hudby, což po absolvování základního hudebního vzdělání na soukromé hudební škole a ve hře na kytaru nebyl až takový skok do neznáma. Čas se vlekl, až si jej všimli v roce 2008 angličtí skladatelé NU:Elementz, kteří mu nabídli práci v jejich labelu BOD Recordings, kde přišel jeho první single "Confusion" a kde se hlavně seznámil s Nether Voidem, se kterým roku 2012 založil skupinu TWO MONKEYZ. Byl to pro něj skvělý start a super příležitost seznámit se s vlivnými lidmi v zahraničí. Za svou dobu působení na mezinárodní scéně se dostal také na labely KrisisDNB, Dubplate Terra, Alpha9 Records, Dirt, Lies & Audio, Fully Submerged, Brutality Dubplates a BassHeavy. Jelikož se ale žádný nehrnul dostát svých povinností rozhodl se v roce 2013 spustit vlastní label FROGS ON ACID. Koncem roku 2013 přišla další super zpráva, když jej oslovila vlivná skupina severomoravských promotérů a DJs - Dynamo Destroy, aby se k nim přidal. Tato výzva nezůstala nevyslyšena a aby série dobrých zpráv nekončila, přijal také výzvu jihomoravské agentury Mixed Bookings a zařadil se do jejího seznamu aktivních DJs.

▬ Czida
spoluzakladatel Kotel Bojler crew z Kroměříže. Jeho první zkušenosti s gramofony sahají do roku 2003. Nejprve to bylo pouze techno, dnb se aktivně věnuje od roku 2007. V roce 2010 vyměňuje gramofony za CD-plyery a definitivně přechází na digitální formu djingu.

Oblíbení producenti:

dnb

Mefjus, Audio, Misanthrop, Rockwell, Dabs, Fourward, Break, BSE, Noisia, Nymfo, Zardonic, Neonlight, Receptor, State of Mind, Teddy Killerz, The Prototypes, Phace, Optiv, BTK, CZA, High Contrast, Camo & Krooked, Nero, Prolix, The Upbeats, Rregula, Netsky, Brookes Brothers, Mindscape, Cern, Dose, Icicle, Fred V, Grafix, June Miller, Phace, Forbidden Society, The Sect, Counterstrike, Spor, Current Value, Dextems

tech-house

Oliver Giacomotto, Gary Beck, Belocca, George Privatti, Guille Placencia, Hollen, Joris Voorn, Sonny Wharton, Sebastien Leger, Dosem, Sergio Fernandez, Andhim, Manuel De La Mare, Uto Karem, Jay Lumen, Mark Knight, Popof, Luis Mendez, Gregor Tresher, Stefano Noferini, Reset Robot, Kaiserdisco, Umek, Mike Vale, Mad Morrelo

▬ Fantek
vlastním jménem Jakub Havlák, je Dj a producent z Frýdku-Místku, který se věnuje především Drum and Bassu a Teknu.
Tyhle dva žánry, ho zaujaly v roce 2009. Tehdy, ještě jako mladý školák, se ale věnoval pouze poslechu.
Na střední škole, se však začal věnovat domácímu hraní přes PC a postupně se zdokonaloval.Ke konci roku 2011, ho jeden velmi dobrý
kamarád poval na první párty a ta tehdy odstartovala jeho Djskou kariéru.V polovině roku 2012 se stal členem DBA Crew, která
prosperovala už pár let před tím než s hraním začal.Bohužel, se ale v roce 2013 rozpadla a tak byl Fantek nějakou dobu bez zázemí.
Netrvalo dlouho a dostal nabídku, kterou také přijal a hraje pod Dynamo Destroy Sound Systemem.Také Vystupuje v klubu Stoun
a na mnoha akcích hraje b2b po poku Dje Pexe.Vydal tracky na labelech Mad Witches Records, Lost Dubs a Tawa Records a je součástí .
Mezi jeho oblíbené drum and bassové subžánry patří Liquid , Neurofunk, Mainstream a Deep. Dále hraje žánry Minimal a Tekno.
Vystupoval s Dj's a producenty jako jsou L Plus, Forbidden Society, Dry-Rot, Atham, Bio, Drumax, Vidras, Meikos, Thiew,
X-Morph, Hrr.nec, Allied, No Money, Volume Plus, IM Cyber a Bifidus Aktif.

▬ Pex
všechno to začalo v roce 2010, kdy se poprve seznámil s mixovanim. V tom samém roce vstoupil do DBA crew sound systemu ve které pořadal akce regionalniho charakteru. Dba crew se v roce 2013 rozpadla ,ale zanedlouho prisla nabídka s Dynamo Destroy Sound Systemu a ta nešla odmítnout. V hraní nejčastěji uslyšíte mixování svižných mainstreamových tracků s neurem. Ale v oblibě má i deep a dubstep. Často ho mužete slyšet v hudebním klubu Stoun ve Frýdku-Místku. Často hraje b2b s dj a producentem Fantekem. Vystoupil na mnoha akcích, undergroundovém radiu a na komerčním radiu HELAX v pořadu Fatal terror factory.

▬ Mildee
rodák z Uherského Hradiště, který se do elektronické hudby zamiloval v 17-nácti letech už od svých prvních parties. K hraní se dostal asi o 2 roky později na kolejích VUT v Brně, brzy začíná nakupovat své první desky a po několika měsících i gramofony. Jeho první akce se datují do poloviny roku 2004, kdy se spolupodílel na klubových akcích Technation v klubu Diamantino v Traplicích na Uherskohradišťsku. Na začátku roku 2006 si jej všimnul zakladatel agentury Euforia – Dj Nirthy, který jej přijal do své bookingové agentury. Ve druhé polovině roku 2006 začíná Mildee úzce spolupracovat se Skeinem z agentury Strobe.cz a ve druhé polovině roku 2007 přechází pod tento exkluzivní booking. V roce 2007 se stává spoluorganizátorem a rezidentem úspěšné taneční párty Sonne Edition. Za dobu svého působení pod křídly agentury Strobe si už několikrát zahrál i v zahraničí, na Slovensku, v Polsku a v Lucembursku.

▬ Caloosh
ostřílený matador jihomoravské dnb scény Dj Caloosh, který se více než 10 let pravidelně objevuje na parties po území celé ČR a Slovenska. Supportoval jména jako Muffler, Congo Natty Family, Dreadsquad, No Money, Brooklyn, Le Pneumatique, Philip TBC, Pixie atd…
V poslední době se věnuje produkci dnb a remixům do raggae junglu.
V jeho setech uslyšíte směs dubwise dnb - jump up - neurofunku, okořeněný špetkou mainstreamu, která se zásadně podává skrze přesné a harmonické mixy, často v krátkém časovém úseku.


▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

https://www.facebook.com/mixedbooking
https://www.facebook.com/grooveaudiocz
https://www.facebook.com/MMSound.LaserShow
http://www.bio-farm.cz/
http://www.freestylesport.cz/
http://www.rave.cz/
http://www.techno.cz/

ACFK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.