Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Rekordy trhající turné po Novém Zélandu, vystoupení na zásadních festivalech jako Glastonbury, Parklife, The Big Chill, vyprodané koncerty po celé Evr

Rekordy trhající turné po Novém Zélandu, vystoupení na zásadních festivalech jako Glastonbury, Parklife, The Big Chill, vyprodané koncerty po celé Evropě, plná polička hudebních cen, 5 studiových alb, z čehož 3 se staly platinovými, a armáda fanoušků po celém světě – to jsou NZ SHAPESHIFTER.
Kapela pocházející z novozélandského města Christchurch skvěle mixuje živý drum & bass, soul a funk. Do české kotliny zavítali Shapeshifter již dvakrát. V roce 2011 si dali svou pražskou premiéru v Meetfactory a v roce 2012 se představili jako jedni z headlinerů na skvěle obsazeném festivalu Rock for Churchill. Je na čase aby se znovu u nás ukázali a předvedli svojí pověstnou energickou show. Bude to navíc poprvé, co domácímu publiku představí aktuální album Delta.

Support: Djs Philip TBC, Stanzim

Předprodej 450 Kč (+ poplatky) / Na místě 550.

Bez poplatku na pokladně Lucerna Music Baru. Předprodej dále na webu LMB, Ticketpro, Ticketportal, Eventim, Ticketstream.

www.shapeshifter.co.nz
www.musicbar.cz
www.festondaproduction.cz

Více info: http://www.audioculture.co.nz/people/shapeshifter

Video: http://www.youtube.com/watch?v=uUYU5W0JVO8

Facebook: https://www.facebook.com/events/623535304373625/?fref=ts

JANKAB
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.