Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


RYBYDUB, RAGGAULTRAS crew, DevyB > Zahřívačka na již 13. ročník festivalu Cultural Reggae Vibez proběhne tentokrát ve Svitavách v Tyjátru.

RYBYDUB * RAGGAULTRAS crew * DevyB

Official warm-up Cultural Reggae Vibez 2014


Alternativní klub Tyjátr - Svitavy
29. 3. 2014  > 20:00  > 60 KčZahřívačka na již 13. ročník festivalu Cultural Reggae Vibez proběhne tentokrát ve Svitavách. Ve spolupráci s tamní scénou jsme pro vás připravili další dávku pozitivity.
Na místě bude probíhat prodej vstupenek na festival CRV za zvýhodněnou a neopakovatelnou cenu a prodej triček Cultural Reggae Vibez, o které se bude ten večer i losovat.

Ale aby bylo jasno, tenhle večer půjde hlavně o kvalitní music:

RYBYDUB
Velkou ctí je nám uvést Rybydub - experimentální dubový projekt producentské dvojice NgoMau a Jahly Soul (Mateyka). Projekt se nese v duchu tradiční školy UK dubu, kde se mixážní pult stává nástrojem, na kterém jednotlivé skladby v živém mixu vznikají.
https://www.facebook.com/rybydub?fref=ts

RAGGAULTRAS crew
Skalním fanouškům festivalu netřeba představovat velmi aktivní sound system z členy nejen z Hořic v Podkrkonoší. Pozor, s touhle partičkou není těžké protancovat několikery střevíce. RU crew disponují mimo jiné kvalitním zvukem, který vás rozvibruje i na této akci. Hrát budou především reggae a dub.
https://www.facebook.com/Raggaultras?fref=ts

DevyB /Squatplate/
Svitavský rezident nám tenhle večírek zahraje hlavně raggajunglový pecky.
http://bandzone.cz/devyb?at=info


Vstup je pouhých 60 Kč, vstupenky budou na místě slosovány o tričko a vstupenky na festival Cultural Reggae Vibez 2014, který proběhne v termínu 12. - 15. 6. 2014.

ZDENNICE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.