Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


https://www.facebook.com/events/234784716701005/?source=1
Sobota 8.2.2014 semináře využitelné pro tanečnice všech pokročilostí

Perský tanec "Paže & točky" 10:00 - 12:30

Na workshopu se zaměříme na nejen taneční techniku jak docílit krásných a ladných paží, inspirace a metafory k jednotlivým pohybům V druhé části se zaměříme na techniku tanečních toček od dynamických po pomalé či rychlé točky, různé druhy toček a využití energie. Procítění a práce s kontrasty v tanci. Ženský a mužský element v pohybu. Představíme si některé konkrétní inspirace perského tance a jak s nimi pracovat v improvizaci.

(hodina pauza na oběd)

Tribal "Kombinace s točkami a pažemi z Perského tance" 13:30 - 16:00

Navazuje na předchozí workshop, ze kterého využijeme do kombinací klasických tribalových prvků z American Tribal Dance, které se naučíme také paže a točky z Perského tance. Jak pracovat s procítěním pohybu a výrazem, ukážeme si také inspirace a práci s improvizací a práci s příběhem ve stylu Tribal fusion, jak zaujmout diváka a zároveň si tanec užít.

semináře jsou přínosem pro všechny pokročilosti tanečnic a obohacují prvkami do vystoupení i vlastní prožitek z tance

Cena : 350,- za jeden seminář/ 600,- za oba dva

Tereza Štojdlová
Zrcadlový sál DDM Lublaňská 18, Praha 2 /u I.P.Pavlova/
Závazné přihlášky na mail: terezastojdl@seznam.cz
počet míst max.10 tanečnic
_________________________
Mgr.Tereza Štojdlová je pražská sólová tanečnice pravidelně vystupuje od roku 2006 po celé ČR i v zahraničí. Jejími učiteli byli zahraniční i čeští přední tanečníci Tribal i Perského tance, Tanců Střední Asie a dalších stylů /Rachel Brice, Bri Hurley, Rena Milgrom, Sashar Zarif, Morgana, Shereen, Lulu Sabongui, Michal Mach, Katka Krejčová, Eglal, Sahar, Pavla Šmerdová, Ansuya, Anasma, Kami Lidle, Samantha Emanuelle a mnoho dalších/
Učitelka s šestiletou praxí známá svým individuálním přístupem a precizním vysvětlováním taneční techniky i teorie orientální. Jejími kurzy a semináři prošla řada dnes již pokročilých tanečnic, které vystupují nebo se účastní tribalové a orientální scény.
Vystupuje s řadou dalších hudebníků /Petr Mastroiany, Jagalmay, Asad Saifi/ a svými studentkami a skupinou Grantorino Ensemble.

https://www.theresa.websnadno.cz
https://www.theresa.wbs.cz

GRANTORINO
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.