Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

7 uživatelů půjde

hledání


7/2/14 BE AT: LA FLEUR (Watergate) @ Prague !Supported by: Roman Rai (Roxy), Dj Schwa (Shades of Gray), Ark (Be At)

Před lety se Švédka La Fleur rozhodovala, jestli pokračovat v práci ve farmaceutickém průmyslu a nebo se začít naplno věnovat svému největšímu koníčku – elektronické muzice. Naštěstí pro nás se rozhodla pro muziku a skočila do toho doslova po hlavě!
Veliká píle při produkci vlastních skladeb ve svém stockholmském studiu brzy přinesla své ovoce. V roce 2008 vydala první remix na labelu Trunkfunk Records a v roce 2010 odstartovala svůj vlastní label Power Plant records, na kterém vydala například Flowerhead EP a o dva roky později Ep Eavesdropper. Obě tyto desky jí dostaly do povědomí djů po celém světě pro svůj osobitý a melodický zvuk. Její poslední release Nightflow Ep, který zremixoval Kenny Larkin, si získal mnoho posluchačů a hudebních kritiků. Tato hypnotická a minimalistická bezmála 15minutová skladba je naprosto výjimečná a nadčasová. Nighflow vyšla v roce 2012 na uznávaném labelu Watergate records a ve stejnojmenném klubu započala La Fleur svou středeční rezidentní noc. Za zmínění rovněž stoji její tříhodinový set v mecce elektronické muziky v Berlíně, v klubu Panorama Bar/Berghain.
Nenechte si ujít příležitost okusit její podání house a techno s ženskou jemností a s funkovými prvky. O český support se postará Roman Rai a rezidenti párty BE AT: Dj Ark a Dj Schwa ze Shades of Gray. Celým večerem nás bude visuálně doprovázet Vj _IT_ ze Spiritual Soundsystem. Na horním baru klasicky zaručený Dj Fatty M se svým old school setem.


ARK3R
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.