Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


s Lindou Ashou Commodore

Ke křišťálové meditaci, která probíhá od začátku listopadu 2013 vždy 1x za 14 dní (https://www.facebook.com/events/237322309781331/?fref=ts), se nově přidává její starší sestra, meditace pohybem, která se ve mně narodila jednoho vzácného večera v listopadu 2012. Moje tělo bylo tehdy k mému překvapení vedené během poslechu hudby k pozicím z jógy (v té době jsem jógu ještě necvičila) a z nich jsem byla plynule vedená ke splývání s živly, rostlinami a zvířaty. Věnovala jsem se doteď mnoha jiným věcem a dávala jsem tomuto daru málo pozornosti. Je čas to změnit. Zvu všechny, kdo mají tělo, na pravidelnou nedělní meditaci.

CHCETE SE PŘIPOJIT? Zašlete sms se svým jménem na tel. 731 051 955 pro rezervaci místa, kapacita prostoru je max. pro 12 lidí.

PŘÍSPĚVEK (část jako dar mně za mou přítomnost a sdílení, část jako dar pro pronajatý prostor) dává každý účastník ve výši podle svého vnitřního pocitu. Minimální příspěvek je 120 Kč pro dospělé a 60 Kč pro děti do 15 let, horní hranice je bez omezení, můžete tedy darovat jakoukoli částku. Nacítěním se na ocenění skutečné hodnoty daného prožitku má každý příležitost vyzkoušet si rozhodování se ze srdce.

S Láskou

ASHA

https://www.facebook.com/asha.commodore?ref=tn_tnmn

CESTAKEZMENE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.