Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

4 uživatelé půjde

hledání


Všechny zveme na benefiční festival pro FOOD NOT BOMBS - ÚSTÍ NAD LABEM.


Neoficiální program:

PROMÍTÁNÍ FILMU: FNB - Solidarita v Praxi
Film se iniciativu FNB nesnaží idealizovat, snaží se o vyvážený přístup, o pohled do zákulisí a ukázaní činnosti FNB v plné nahotě, včetně nenaplněných očekávání, zklamání a překážek.

PREMIÉRA VÝSTAVY: FNB - 30 let na straně nejchudších
Premiéra výstavy, která vznikla ve spolupráci kolínské a ústecké FNB. Vysvětlující obrazem důvody, proč tyto kolektivy solidárně pomáhají lidem na okraji společnosti.

PŘEDNÁŠKA: FNB - Víc než jen slova
Přednáška dlouholetého aktivisty iniciativy FNB, která přiblíží tuto iniciativu a pokusí se zodpovědět na všechny otázky, které by vás mohli zajímat.

INFOSTÁNEK: Informační stánek se spoustou materiálů k rozebraní a publikací různých kolektivů včetně FNB. Na místě bude možné podpořit FNB koupí benefiční placky nebo trička.

BENEFIČNÍ TOMBOLA: Výtěžek z tomboly poputuje na podporu iniciativy FNB. Každý si něco odnese.

FNB KUCHYNĚ: Ústecký kolektiv FNB pro návštěvníky festivalu připraví také něco dobrého k jídlu za dobrovolný příspěvek.

OTEVŘENÉ SETKÁNÍ ÚSTECKÉ FNB: Na otevřené setkání ústecké FNB jsou zváni všichni, kteří chtějí jakýmkoliv způsobem podpořit naší iniciativu nebo se aktivně zapojit. Příležitost se seznámit, navázat spolupráci a možnost zodpovědět na Vaše dotazy.

SBÍRKA POTRAVIN A OBLEČENÍ: Na místě po celou dobu festivalu bude možné přinést oblečení, boty, spacáky, stany, kelímky od margarínů, příbory, mycí a hygienické potřeby a především trvanlivé potraviny a zeleninu a věnovat je ústecké FNB. Předem děkujeme za podporu.


Zahrají:
Vstupné: 50 Kč

Místo konání: Exil.cc

KEVIN00
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.