Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

56 uživatelů půjde

hledání


Psychedelic arctic open air :D

Pozvolna a bez výrazného povšimnutí utichl ruch podzimního života, stromy stáhly mízu hluboko do svých kořenů a ptáci se vydali na dalekou cestu napříč planetou. Dech života se zpomaluje, až zdánlivě utichne úplně.

Na široširém nebi se stáhla mračna, planiny i lesy náhle potemněly, krajina se stala zdánlivě nehybnou... A pak se to stalo... krajinou pomalu pomaloučku, od mraků až k zemi, proplula první vločka. A pak další, za ní další až najednou jich byly desítky, stovky, tisíce, desetitisíce. Jedna jako druhá a přitom každá jiná, všechny stvořené dle stejného plánu, a přesto každá originální. Stejně jako my lidé.

***

Náhle, jednotně, jakoby na povel se karavana zastavila. Muž sedící na koni v čele celého procesí ladně sklouzl ze sedla, rozhlédl se po krajině okolo a zavelel: "Támhle u potoka hned za lávkou se dnes utáboříme! Stany rozmístit dle domluvy, každý, kdo ví, co má dělat, vzhůru do práce! Kdo neví, ke mně – je potřeba nadělat spoustu dřeva, dnes bude noc věnovaná duchům, rozhoří se ohně a budeme vzývat prastaré síly Matky Země!!!" V odpovědi se ozvalo mocné zahučení, členové karavany jako jeden muž našpulili ústa do tvaru O a začali vydávat hluboký hrdelní zvuk. Tento táhlý zvuk, nejprve jakoby líně, zaplnil údolí a potom se rozeběhl stráněmi do kopců do všech stran a jako tamtam nesl tu radostnou zprávu.
"Jen běž, běž, šiř tuto zprávu, ať se tuto radostnou novinu také dozvědí naši přátelé z jiných kmenů. Pro tentokrát jsme doputovali, blíží se soumrak a s ním se do údolí kromě lidí ze široka daleka stáhnou bytosti, které nejsou z masa a kostí. Tato noc bude dlouhá...." Čaroděj v ošoupaném kabátě s velikou kapucí se pousmál, rozpřáhl ruce a vzhlédnul k nebesům: "Otče...", pak pohledem přejel horizont krajiny, "...Matko... dnes oslavíme vaši svatbu!"

***

HEJ HOLA, BRATŘI A SESTRY, KDE JSTE KDO? NADEŠEL KE HŘE ČAS,
CHYSTEJTE VE ZDECH LESNÍHO CHRÁMU BOHATÝ HODOKVAS!!!!

A tak i vy, bratři a sestry zpoza lesů a kopců, bojovníci i mágové, vědmy i amazonky, jste srdečné zváni na další tradiční zimní magické setkání. Společně probudíme skryté síly Nebes i Země, společně v jednotném tanci uctíme Krásu a Lásku!
Šiřte tuto novinu mezi své lidi, všechny z blízka i daleka, přátele i soupeře, tuto noc bude magický čas, kdy se spojíme v jednotný kmen a opět si připomeneme Jednotu Stvoření!

***

Přípravy na tradiční zimní setkání pomalu začínají, budeme rádi za pomoc všech bratrů i sester sousedních kmenů. Máš-li čas a chuť se připojit, klidně doputuj o den dříve a pomoz s náročnými přípravami tohoto setkání. Nakonec i v samotný den rituálu budeme rádi za malou i větší pomoc – zdravé lidské ruce jsou darem, neváhej jich proto využít ve prospěch kmene!


Zázemí:

Jak jste již zvyklí, na místě můžete očekávat stan s čajovnou, ve kterém je možné zahřát vnější tělo ohněm a vnitřní tělo divotvornými nápoji. Neváhejte čajovnu navštívit a tím podpořit Duchy, z nichž někteří vážili dlouhou cestu až do rokliny u potoka.
V čajovně si můžete krom praskání ohně vychutnat teplé čaje prvotřídní kvality, domácí medovinu a moravskou slivovici. Nedělní ráno se pak můžete těšit na gulášové hody.

Na místě budou také přístřešky, které je možné využít k odpočinku a posezení – budeme rádi, pokud se sami zaktivizujete a tyto přístřešky zútulníte a připravíte k obrazu svému, tak aby vám v nich bylo dobře. Lidí je hodně a místa nemnoho... není v možnostech připravit místo k odpočinku pro všechny, nakonec zima je zkouškou výdrže a odolnosti, proto prosíme o pochopení této situace a případnou pomoc a sdílení s dalšími účastníky kmene. I přes tuto kapacitní insuficienci věříme, že rituál přinese kýžený výsledek!

Rituál je koncipován jako částečně otevřená platforma. Máš nápad na vylepšení či zdokonalení? Neváhej se ozvat a realizovat jej. Nedostává se u ohně dřeva či pozoruješ jiný nedostatek? Není nic jednoduššího než se chopit příležitosti a situaci napravit... rukou našeho kmene není mnoho, proto jsme rádi za každý pomocný pár navíc. :o)

Těšíme se na další, tentokrát již 4. setkání prodchnuté Krásou, Láskou a Životem, kmenové setkání se blíží!!!
----------------
Nezapomeňte si opravdu teplé oblečení, ohřívadla všech typů a skupenství a vodu – zdroje jsou omezené a magickou výzvou nás všech bude zajistit si po dobu pobytu dostatečný přísun skutečně tekutých tekutin. :)

Doporučený příspěvek na rituál je 200,-. Dle svých možností přispějte více nebo méně. Příspěvek můžete odevzdat při MAGIC HATu.


Muzete poslat i na ucet: 103819924/0300

Djs:
DRUIDUM live
Kerray
Darjeel
Triptofun
Jirik
VOIS ft. SAGUS (HeartCore Orchestra)
Globus

SHKRK
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.
ROZTE --- 20:43:55 5.2.2014
Dík Jito
KATALINA --- 0:53:57 5.2.2014
díky děcka! Bylo to prostě boží!!! :-***
ERIDANI --- 22:13:53 4.2.2014
Tak pokud se vám magic hat líbil, klidně můžeme v Brně někde v parku kliďo zopáknout :))
D4NIX --- 16:49:25 4.2.2014
Pro me letosni rocnik povedenejsi nez lonskej, i kdyz nebyla takova zima. Hudebne jsem si mlaskal do pulnoci, pak uz muj vkus trpel ;) MAGIC HAT vybornej napad.
PSYTRANCE007 --- 13:30:15 4.2.2014
ERIDANI: aha, mi doslo ze mi tam v prubehu vecera nekdo neco taky podstrcil:-D jj spal nebo resp. sel se k ranu natahnout, prospat mi to zase prislo lito.
ERIDANI --- 13:10:43 4.2.2014
PSYTRANCE007: Meruňka pálená. Taková odrůda, co zahřeje :))
Spal si v lese? Pod širákem?
PSYTRANCE007 --- 6:51:32 4.2.2014
ERIDANI: to ja se zase rano v lese vzbudil a na spacaku vrstva jinovatky. Merunka?
ERIDANI --- 22:10:12 3.2.2014
PSYTRANCE007: šmoulíci s ohněm to byly nejšikovnější!!! :)

Musím říct i za sebe, že jsem byla velmi spokojená, vlastně nadšená. Bavila mne hudba hlavně na začátku. Raní nadělení už jsem neviděla, ale za to jsem mohla příjemně hovět v TeaPee. Meruňka šmakovala a asi nejen mně :)) Rozárka skvěle čajovničila!

Jinak máte můj respekt vy, kdož jste zůstali až do konce!
JANTRA --- 19:04:52 3.2.2014
Tak tož já si dám s Vámi až letní akci venku :) Ale určitě to muselo být parádní.. :)
SASA23 --- 17:39:16 3.2.2014
Magic Hat OK!)
PSYTRANCE007 --- 15:50:05 3.2.2014
Conjuring snowflex IV
http://www.youtube.com/watch?v=23MO5FmTSOY

Conjuring snowflex IV
http://www.youtube.com/watch?v=K-B_-aEDL4I

Conjuring snowflex IV
http://www.youtube.com/watch?v=ltLp_Gt4egE

neco malo videi
PSYTRANCE007 --- 15:32:41 3.2.2014
psytrance007 | Conjuring snowflex IV – rajce.net
http://psytrance007.rajce.idnes.cz/Conjuring_snowflex_IV/
JANCICEOPICE --- 15:25:23 3.2.2014
Po dlouhé promlce jsem měla tu čest být na psychedelické venkovní seanci...a jsem vděčná za to, že to mohl být zrovna Conjuring. Všechno bylo více než příjemné (ostatně jako vždy na tomhle bytostním setkání), úžasně připravené, opět krystalicky pohádkové, nezima mi nějak nevadila a noční mrznoucí polární déšť byl kouzelný. Organizátorům vzdávám hold, snad se mi konečně příští rok podaří i vypomoci. Magic Hat byl prostě magic, určitě udělat i příště. Jste úžasní a tahle oslava zimy s vámi mě prostě baví :-)
R0C3S3K --- 14:42:00 3.2.2014
SHKRK: muzu se zeptat, co byl magic hat? prijel jsem pozdeji a nejsem v obraze
KAREN --- 12:54:32 3.2.2014
Fotky!
prosíííííííííííím .))
VRINDAVAN --- 11:37:40 3.2.2014
SHKRK: Rainbow nádech proč ne dobrý nápad opakoval bych líbilo.:)
SHKRK --- 10:51:07 3.2.2014
Jeste bych se vas rad zeptal na neco ohledne Magic Hat - Jake jsou vase poznatky, libilo x nelibilo atd... muzeme tuto tradici opakovat i priste??? diky
KAPITAN_KOCOUR --- 10:03:44 3.2.2014
moc povedený, díky! :-)
DNF --- 8:59:14 3.2.2014
Dekujeme vsem co prisli, i kdyz bylo letos zatraceny vedro, a zbylo dreva vic, nez v minulych rocnicich. na priste zajistime poradnou zimu, abyste si nemuseli rozepinat kozichy a sundavat cepice!

Komu se nepodarilo prispet dobrovolnym vstupnym, minul na party MagicHat, nebo se vzbudil az doma, ma jeste moznost nam prispet na letosni, a s tim i pristi rocnik, a poslat nam nejakou kacku na ucet:

103819924/0300

Pripisujte nejakou rozumnou poznamku, at vime ze to je za vlocku.

Jeste jednou dekujeme ze jste dovalili, a tesime se za rok!
CHEESS --- 0:14:32 3.2.2014
KAREN: v ty tme taky nekoho hledej :D