Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

hledání


S LINDOU ASHOU COMMODORE

oznej sám sebe. Další z pravidelných meditací. Zapomeň na všechny zdánlivé starosti, které ti předkládá tvá mysl a přijď se spojit s Pravdou ukrytou hluboko v tobě.

Tuto službu dělám zcela zdarma jako dar Božství v sobě a v tobě. Vstup je volný bez mých finančních požadavků. Pokud cítíš, že mi chceš dar oplatit, můžeš přinést květiny nebo ovoce, případně cokoli jiného, co tě napadne, že máš vzít s sebou. Na místě bude kasička, do které můžeš vhodit libovolnou částku jako poděkování meditačnímu prostoru.

Meditace zahrnuje energetické čištění a harmonizaci celé skupiny. Každý má během meditace u sebe malý kousek křišťálu pro dokonalejší spojení a zesílení účinků (půjčím je každému na začátku meditace). Spojíme se také se srdcem Matky Země a necháme do něj vědomě proudit Lásku z našich srdcí. Když je zdravá a šťastná matka, jsou zdravé a šťastné i její děti.

Tento satsang probíhá v tichu a uvnitřnění, jen začátek a závěr je provázený andělským zpěvem spirituální učitelky Thu-Hien žijící v Peru (http://www.thu-hien.org/cz/profile.htm). V jazyku sanskrt Sat" znamená Pravda, „Sang" společenství. Přijďte pobýt společně v přítomnosti a Pravdě.

Ptáš se, co můžeš udělat pro svou zemi a svět, ve kterém žiješ? Otevři své srdce a přestaň se bát. Strach je jen iluze tvojí mysli, vytvořená egem. Jdi ke Světlu a strach zmizí. Láska je Světlo a Světlo je Láska. Přijímej ji a dávej. Mysli jen na Lásku a žij s Láskou. Vše je jednodušší, než si myslíš. Vstup ze své mysli do srdce a uvidíš Pravdu.

Ptej se sám sebe: "Kdo jsem já?" a dostaneš odpověď. Odpovědi na všechny otázky jsou skryté uvnitř tebe. Pokud máš přesto důležitou otázku, na kterou stále nenacházíš odpověď, po satsangu je 15 minut prostor na sdílení, ve kterém ji můžeš položit.

SATSANG JE URČEN VŠEM BYTOSTEM BEZ ROZDÍLU VĚKU, tzn. i dětem.

TATO MEDITACE 22.1. BUDE MÍT ZCELA NOVÝ PRŮBĚH. TI, KTEŘÍ POTŘEBUJÍ NEJVÍCE PODPOŘIT SVÉ ZDRAVÍ, BUDOU UMÍSTĚNI DO VNITŘNÍHO KRUHU KOLEM HLAVNÍHO KRYSTALU, KDE BUDE PROBÍHAT INTENZIVNÍ ENERGETICKÁ HARMONIZACE.

DOPORUČUJI pro zvýšení účinku být 3 hodiny před ní bez jídla (v případě pocitu hladu sněz kousek ovoce).

AŽ SE ROZHODNEŠ PRO PŘIPOJENÍ K MEDITACI, ZAŠLI MI SMS NA TEL. 731 051 955, tím si zajistíš své místo, kapacita prostoru je max. pro 15 lidí.

S Láskou Asha (v jazyce sanskrt Světlo)

-Linda Asha Commodore, mistr a učitel energie Nová Ra-Sheeba, http://www.centrumsvetla.org/?page_id=8

CESTAKEZMENE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.