Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

2 uživatelé půjde

hledání


Chcete vědět, kdo jsou největší slídilové za rok 2013? Přijďte 16. 1. do kina OKO, vstupenky pořídíte snadno přes HitHit.com.

Největší slídilové za rok 2013 budou vyhlášení již 16. ledna 2014 (čtvrtek) v BIO OKO od 18:30 hodin. Slavnostní udílení 7 anitcen a jedné ceny pozitivní letos uvádí Martin Sedláček, Josef Rosen a jejich loutkohra.

Letos máte jedinečnou možnost pořídit si vstupenky na portálu HitHit.com a podpořit tak již devátý ročník Cen Velkého bratra.  Můžete si vybrat z velké nabídky odměn, mezi které patří kromě vstupenek například taška Velkého bratra, flash disk Velkého bratra (4GB), tričko Velkého bratra (pánský i dámský střih, různé velikosti a barvy, biobavlna, fair trade), unikátní karbonová protiskimmingová peněženka Sphere Wallet (www.spherewallets.com), sada oblíbených vtipných samolepek Velkého bratra a pohledů.

Z nabídky si vyberou i firmy, kterým nabízíme možnost umístit na akci v prostorách kina svůj banner (např. logo atp.) a další propagaci v našich materiálech.

IURE
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.