Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

6 uživatelů půjde

hledání


RANDWEG live (DE)
V! (Oozlum)
Not_me
Mike.H

http://www.facebook.com/events/751844344855730/?fref=ts

Kolektiv SEED pravidelně pořádá odvážné taneční večírky a představuje české scéně méně známé místní a především zahraniční umělce.
10. ledna se vrací se svým večírkem do prostoru pražského pop-up klubu Neone, který najdete v přízemním prostoru budovy bývalých Elektrických podniků na Bubenské ulici. Kromě všech tří rezidentů (V!, Not_me, Mike.H) se můžete těšit i na speciálního zahraničního hosta – dvoučlenný projekt Randweg.

Randweg, to je v Berlíně usazený klarinetista Andreas Ernst a jeho kumpán ve studiu i na pódiu David Baurmann. Zatímco Andreas v projektu předvádí, jak široké spektrum krautových zvuků se dá vyloudit z klasického klarinetu, David dobarvuje skladby a živá vystoupení za pomoci kytary a cajónu. K tomu všemu duo využívá nejrůznější softwarové nástroje, takže jejich kompozice ve finále zní spíš jako záznam session nějaké kapely než jako výsledek spolupráce dvou muzikantů. Hudební kritika dokonce občas přirovnává Randweg k raným Kraftwerk, padají ovšem srovnání např. i s Gold Pandou nebo Border Community experimentátorem Luke Abbottem.

Na kontě má Randweg zatím jediné, ale za to ve všech směrech vypiplané a dotažené, album “Equisetales”, které vyšlo loni v dubnu u labelu Funken a které přineslo vyvážený mix atmosférické, melancholické a taneční elektroniky. Finálního masteringu desky se ujal Andreas Krüger z Der Dritte Raum, jenž se k natáčení “Equisetales” nenachomýtl jen tak náhodou – spolu s Ernstem si padli do oka už v roce 2008 při nahrávání společného tracku “Swing Bop”. Ernst má vůbec slabost pro spolupráci s nejrůznějšími umělci a pochlubit se může studiovými dýchánky třeba s Ellen Allien nebo s Rippertonem, kterému píchnul s albem “A Little Part of Shade”.


https://soundcloud.com/randweg/
https://www.facebook.com/randwegmusik
https://www.youtube.com/watch?v=mGNS_9a47Rs

Intensive visuals by motionOcean.org

Vstupné 100,-

_______
Rezidenti
Mike.H http://soundcloud.com/mikeh
Not_me http://soundcloud.com/not-me
V! http://soundcloud.com/oozlum

https://soundcloud.com/seedparty/seed-rozhovor-mixy-audience
http://www.facebook.com/seed.party
http://www.c-heads.com/2013/10/28/c-heads-podcast-14-mike-h/

_________________
za podporu děkujeme

Spaceboss.net
http://www.spaceboss.net/

Goout.cz
http://goout.cz/

Club Maté
http://www.clubmate.co.cz/
http://www.facebook.com/pages/Club-Mate-czsk/254335821292095?ref=ts&fref=ts

KV2 audio
http://www.kv2audio.com/cz

MIKEH
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.