Tento web používá soubory cookie. Dalším používáním webu s tímto souhlasíte.
jméno
heslo
přihlásit
zaregistrujte se
zapomněli jste heslo?

kdo přijde

3 uživatelé půjde

hledání


FRESH KICK - NEW YEARS EVE PARTY @ PALÁC AKROPOLIS

Rok s rokem se opět sešel a každý z nás už přemýšlí kde bude letos slavit silvestrovský příchod nového roku. Máme pro vás dobrou zprávu, protože už nad tím nemusíte přemýšlet! Stačí se podívat co se pro vás chystá v Paláci Akropolis a hned máte jasno, že tam chcete být.

Stejně jako loni, se můžete těšit na dvě stage, kvalitní hudbu, video mapping, originální komiksové dekorace ve všech prostorech klubu, přátelskou atmosféru, welcome drink + všechny slečny které dorazí do půlnoci mají vstup ZDARMA.

Na velkém sále vás provedou:
House of Samba (special live drum show by Miloš Vacík & Tam Tam Batacuda drummers feat DJ Mr. Funky Machine), Bazooka Joe, Cut Dem, Lukáš Frohlich, Ondra Látal, Radek Dee Lasička

O divadelní bar se postará veselá partička CzechFunk:
Cabaret Manana (Orisha & Pocoloco), Goldstar, Cashmeer & Skywalker, Scarface

Start 20:30 / Vstup 150,- po celý večer / Do půlnoci dívky ZDARMA / Konec 8:00

Na Fresh Kick stagi zažijete neopakovatelnou hudební a vizuální show, která se bude držet v rytmu electroswingu, ghetto-funku, house a tech-house music v doprovodu živých muzikantů a na Czech Funk stagi se těšte na tu nevytříbenější selekci funkových, breakových a soulových desek, od předních českých djs.

Sečteno a podtrženo, připravte se na neopakovatelnou oslavu Nového roku, která vám ještě dlouho poté při pouhé vzpomínce vykouzlí blažený úsměvem na tváři.

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

◥ ENGLISH ◤

Another year is almost over and each of us is already thinking where should celebrate New Year's Eve. We have good news for you, because you don´t have to think about it anymore! Just look at what will happen at Palac Akropolis and now you are clear that you want to be there.

Like last year, you can enjoy two stages, high-quality music, video mapping , original comic decoration in all areas of the club, friendly atmosphere, welcome drink + all the girls that arrive by midnight are admitted FREE.

Fresh Kick stage:
House of Samba (special live drum show by Miloš Vacík & Tam Tam Batacuda drummers feat DJ Mr. Funky Machine) , Bazooka Joe , Cut Dem , Lukas Frohlich , Ondra Látal , Radek Dee Lasička

CzechFunk stage:
Cabaret Manana ( Orisha & Pocoloco ) , Goldstar , Cashmeer & Skywalker , Scarface

Start 20:30 / Entry 150CZK for the whole evening / Till midnight girls FREE/ End 8:00

The Fresh Kick stage will experience the unique musical and visual show that will keep the rhythm electroswing, ghetto-funk, house and tech -house music accompanied by live musicians and on the Czech Funk stage you can look forward to the best selection of funky, soulful and breaks songs, by leading Czech djs.

Get ready for an unforgettable New Year celebration, giving you long after the mere memory blissful smile on your face

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

◥ HOUSE OF SAMBA ◤
Hlavním hostem večera bude House of Samba, což je speciálnÍ housový projekt s důrazem na prvky samby, salsy a další latinsko-americké rytmy v netradičním podání, který vznikl v roce 2010. Složení - Mr. Funky Machine, Miloš Vacík, František Koudelka a doplňující členové z Tam Tam Batucada.
www.youtube.com/watch?v=oloVuEORtMU

◥ MILOŠ VACÍK ◤
Hráč na bicí nástroje z celého světa, výtvarník, skladatel, studiový hráč. Ve své sbírce má přes 200 nástrojů. Specializuje se na nástroje a rytmy ostrova Kuby, Brazílie a Západní Afriky, studoval u mistrů z Kuby, Brazílie, Afriky a USA. Od roku 2008 podniká každoročně studijní cestu do Brazílie. Studoval v Rio de Janeiru rytmy a techniky hry, navštěvoval školy samby. Hraje také na speciálně sestavenou bicí soupravu, kterou kombinuje s různými druhy etnických bubnů, zvonců, plechovek, perkusí a doplňuje svým hlasem. Na profesionálních pódiích se objevuje od osmnácti let. Založil a hrál v Šum svistu, ve skupinách Laura a její tygři, Pražský výběr, Kontraband, Afro-Latin Band. Je kapelníkem Tam-Tam Orchestra a Tam-Tam Batucada. V dubnu 2004 založil a vede první sambovou školu v Čechách, Tam-Tam Batucada Samba Praga a na svém kontě má jedenáct autorských CD.
www.tamtam-orchestra.cz

◥ TAMTAM BATACUDA ◤
TamTam Batacuda je uskupení bubeníků, ktěří na scéně působí od roku 1999 a společně vystupující po celém světě. Hrají na zahraničních festivalech, významných událostech jako Český Lev nebo Miss, stejně tak i charitativních akcích, nebo maratonech jako morální podpora. Jejich vizitkou je originál brazilská samba, horkokrevné rytmy a dokonale synchronizová a vzrušující show.
www.bubenici.info

◥ MR. FUNKY MACHINE ◤
Kdo nezná tohoto dje z jeho pravidelných večírků v paláci Akropolis, nebo ho nezažil na nespočtu jiných akcí, např. i v doprovodu slavné TamTam Batucady, v rámci jeho projektu House of Samba si může být jistý, že ho hudba v podání tohoto dje bude bavit od začátku do konce. V jeho setech uslyšíte prvky funky houseu, vocal house a mnoho jiných vyloženě letních hitů! S vlastní produkcí začal již v roce 2000 a jako dj začal vystupovat v roce 2002. Na silvestra se na něho můžete těšit v ranním dj setu, ale také v jeho dalším projektu s kolegy z TamTam Batucady.
www.facebook.com/mrfunkymachine

◥ CUT DEM ◤
S djingem začal kolem roku 1995 a časem k tomu přidává hip-hopovou a RNB produkci. V roce 1999 je finalistou prestižní soutěže Dmc Dj Championship 2000. Na jihu evropy organizuje mejdan One Man Show, je rezidentní dj na každoletních chorvatských boat parties a jednoho z největších klubů v chorvatsku, klub Plava. Úzce spolupracuje s jednou z největších balkáských ghetto-funkových skupin, Muchalucha, také pravidelně hraje v paláci Akropolis a většina českých posluchačů ho mohla slyšet na festivalech jako je Hip-Hop Kemp, nebo Let It Roll. Za zmínku rozhodně stojí že vystupoval s hvězdami jako je Methodman, De La Soul nebo Public Enemy.
www.eldiablocroatia.com

◥ BAZOOKA JOE aka PSIXER ◤
Jeho začátky jsou spojeny s techno sound systemem Cirkus Alien a Psychospores, se svým live techno actem dodnes brázdí evropské halové mejdany v Italii, Polsku a Německu. Patři mezi rezidentní djs v paláci Akropolis, kde hraje hlavně clubový house a funk, ovšem na silvestra zahraje speciální electro swingový set, který bude to pravé na zahájení večera.
www.facebook.com/dj.bazooka.joe.cz

◥ CABARET MANANA - ORISHA & POCOLOCO ◤
Cabaret Manana je uskupení několika djs a promotérů, kteří se od svého vzniku v roce 2004 zaměřují na opomíjené hudební žánry, takže jejich zvuk není svázán žádnými limity. Zahrnuje v sobě to nejlepší z obou scén, staré i nové, od latiny, afra, jazzu, po broken beat, divoké karnevalové rytmy a současné klubové edity. Od posluchačů mají velmi pozitivní ohlas a proto nesmí tato nerozlučná djská dvojka, Orisha a Pocoloco na silvestrovské párty chybět.
www.facebook.com/cabaretmanana
www.mixcloud.com/cabaretmanana

◥ GOLDSTAR ◤
Zakladatel Eta soundsystemu, promotér, jeden z matadorů české funkové scény, moderátor Get Fonky Radio Show a mnoho dalších aktivit, to vše se skrývá za jménem Goldstar. Těšte se že vám naservíruje ve svém setu to nejlepší z funku, soulu, breaku a tak mejdan posune ještě o krok dále.
www.facebook.com/djgoldstar
www.soundcloud.com/goldstar
www.etadjs.cz

◥ CASHMEER & SKYWALKER ◤
DJs Cashmeer a Skywalker se za gramofony poprvé postavili již v roce 1999, kdy si od té doby prošli řadou různých žánrů od hip-hopu přes deep house, nu-jazz.a společně se plně věnovali především intelligent drum'n'bassu. Pohybují se především po pražských klubech, ale mohli jste na ně narazit třeba i v Rusku nebo je spatřit po boku světoznámého LTJ Bukema. Na cestě ke kořenům toho všeho časem objevili nadčasové funky, disco a soul groovy, jež na půdě paláce Akropolis prezentují v rámci večírku Boogie Night již šestým rokem.
www.fb.com/boogienightscz

◥ SCARFACE ◤
Scarface je jedním z předních tuzemským djs, aktivně hraje od roku 1999 a též je znám jako zakladatel soundsytemu Roccaflex. V jeho selekci se mimo známých melodií prolíná karibský dancehall, soca, tropical bass a reggae s hutnou dávkou našláplého hip-hopu a r´n b. K tomu připočtěte ještě jeho osobitý způsob hraní, show kterou předvádí za mixem a máte jistotu že bude ve víru tance celou noc.
www.facebook.com/djscarface
www.soundcloud.com/djscarface-roccaflex

◥ LUKÁŠ FROHLICH, ONDRA LÁTAL & RADEK DEE LASIČKA ◤
Djská trojice z rádia SeeJay, která společně vystupuje ve větších klubech po celé české republice. Mezi jejich oblíbené styly patří hlavně house, electro house a techno. Společně vystupují teprve od letošního roku, ale jako jednotlivci hrají přes 15 let. Na jejich společný dvouhodinový set se můžete těšit v závěrečných ranních hodinách!

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

Tak si to zopakujeme, na Fresh Kick stagi zažijete neopakovatelnou hudební a vizuální show, která se bude držet v rytmu electro-swingu, ghetto-funku, house a tech-house music v doprovodu živých muzikantů a na Czech Funk stagi se těšte na tu nevytříbenější selekci funkových, breakových a soulových desek od předních českých djs.

Sečteno a podtrženo, připravte se na neopakovatelnou oslavu Nového roku, která vám ještě dlouho poté při pouhé vzpomínce vykouzlí blažený úsměvem na tváři.

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

✖ FRESH KICK STAGE ✖
22:00 – 00:00 Cut Dem
00:00 – 02:00 Bazooka Joe
02:00 – 04:00 House of Samba
04:00 – 06:00 Lukáš Frohlich, Ondra Látal & Radek Dee Lasička

✖ CZECH FUNK STAGE ✖
20:30 – 22:30 Scarface
22:30 – 01:00 Cashmeer & Slywalker
01:00 – 03:30 Orisha & Pocoloco
03:30 – 05:30 Goldstar
05:30 – 08:00 b2b

✖ AFTER STAGE ✖
06:00 - ??:?? Mr.Funky Machine

▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬ ▬

START 20:30 | VSTUPNÉ 150 CZK PO CELÝ VEČER
DÍVKY DO PŮLNOCI ZDARMA | KONEC 08:00

www.palacakropolis.cz
www.facebook.com/palac.akropolis.klub

http://www.facebook.com/events/390603861070915/

80_PSU
Máte k tomu co říct? Vložte se do diskuze.